Norman Parke - Mateusz Don Diego Kubiszyn

i

Autor: FAME MMA / Super Express Norman Parke - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn

Doszło do konfrontacji "Don Diego" - Norman Parke. Kubiszyn opowiedział o wszystkim przed High League

2022-06-01 22:26

Gala High League 3 już w ten weekend w trójmiejskiej Ergo Arenie. 4 czerwca do klatki wejdą najpopularniejsi influencerzy z naszego kraju. Wśród nich będą Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Denis "Bad Boy" Załęcki, którzy stoczą ostry pojedynek. Podczas programu Rundki "Don Diego" opowiedział o konfrontacji słownej z Normanem Parkiem przed ostatnią walką na gali FAME MMA.

To już ostatnie dni do emocjonującej gali High League 3! W jednym z najgorętszych starć w debiucie w MMA zmierzą się Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Denis "Bad Boy" Załęcki. Obaj zapowiadają nokaut, obaj mają do siebie wiele złej krwi. Podczas programu Rundki pierwszy z nich został zapytany o to, czy "prosił się" o pojedynek z Normanem Parkiem. Jeden z widzów zadzwonił do studia, by dowiedzieć się szczegółów, jak wyglądały wymiany słowne z byłym zawodnikiem UFC.

NIE PRZEGAP! Alberto zdradził, ile zarobi za walkę z Dubielem na High League 3! Od tej kwoty robi się słabo, prawdziwa FORTUNA

Don Diego o walce z Parkiem: To byłoby zwieńczenie wszystkiego

- Była mocna pompka od początku. Parke wyskoczył w dresie GROMDY, a ja rzuciłem kilka słów dla śmiechu, jakim prawem chodzi w dresie GROMDY, nie będąc Gromdziarzem. Wynikły jakieś niesnaski... Po tym Szeliga to przejął i wyszła ich walka - powiedział Kubiszyn podczas rozmowy z widzem programu "Rundki". 

Kubiszyn nie ukrywał, że bardzo chciałby takiego pojedynku z Normanem Parkiem. - To było na podkrętkę dla zabawy i śmiechu, a wyszło inaczej. Walka z Parke? Dla mnie to byłoby zwieńczenie wszystkiego. To jest najlepszy zawodnik, jeśli chodzi o freakowe organizacje - skwitował.

NIE PRZEGAP! Kamila Wybrańczyk odsłoniła piersi publicznie! Reakcja była błyskawiczna, ale gwiazda HIGH League 3 postawiła na swoim

High League 3: Kiedy gala? Jak wykupić PPV?

Gala High League 3 odbędzie się w sobotę, 4 czerwca. Transmisja tylko w systemie PPV na HighLive.tv! Dostęp można wykupić, klikając w ten adres. KLIKNIJ I KUP PPV NA HIGH LEAGUE 3. Relacja na żywo z gali High League 3 na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Don Diego pewny siebie przed walką z Denisem Załęckim na High League 3
Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze