Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

gorąca fotka w bieliźnie

Ewa Brodnicka pokazała krągłości w koronkowej bieliźnie! Ten widok działa na wyobraźnie, gorąca fotka

2023-10-01 15:35

Fani sportów walki oraz boksu, którzy śledzą profile Ewy Brodnickiej w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że była mistrzyni świata i Europy w boksie lubi chwalić się publicznie swoim wysportowanym ciałem, pokazując się w strojach, które wiele osób mogłoby uznać za odważne. Nie inaczej było tym razem, kiedy Brodnicka postanowiła pokazać się na Instagramie w koronkowej bieliźnie.

Ewa Brodnicka bez dwóch zdań zalicza się do grona tych kobiet, które cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Była mistrzyni świata i Europy w boksie oraz zawodniczka walcząca m.in. dla federacji HIGH League oraz FAME MMA doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielu ma wiernych fanów, a także wie, że może pochwalić się wysportowanym ciałem, które wzbudza w mediach społecznościowych niemało emocji. "Kleo" niejednokrotnie pokazywała się już w nieco bardziej odważniejszych pozach lub kreacjach i tym razem znów postanowiła rozgrzać swoich fanów. 

Ewa Brodnicka w koronkowej bieliźnie pokazała się w sieci! Gorąca fotka rozpali wielu fanów

Internauci, którzy obserwują profile Brodnickiej w mediach społecznościowych z pewnością spotkali się z czarno-białym zdjęciem, jakie pojawiło się na Instagramie byłej mistrzyni świata i Europy w boksie. Z pozoru niewinna fotografia mogła jednak rozgrzać do czerwoności wielu wiernych kibiców "Kleo".

Ewa Brodnicka pokazała krągłości w koronkowej bieliźnie! Ten widok działa na wyobraźnie, gorąca fotka

Wszystko bowiem ze względu na fakt, że o ile od pasa w górę Ewa Brodnicka zasłonięta była przez T-shirt znajdujący się na jej torsie, to dalsza część garderoby byłej pięściarki odbiegał od tego, czego mogli spodziewać się internauci. "Kleo" postanowiła bowiem opublikować fotografie, na której widać część jej pośladków w koronkowej bieliźnie. 

Ewa Brodnicka w koronkowej bieliźnie

i

Autor: Instagram/ ewabrodnicka_ screen Ewa Brodnicka w koronkowej bieliźnie

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze