Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Forma wciąż świetna

Ewa Brodnicka rozebrała się przed lustrem i obwieściła to światu. Na zdjęciu nic się nie ukryło, dumnie prezentuje gorące ciało

2023-06-29 14:57

Lata mijają a Ewa Brodnicka wciąż jest w formie, która pozwala na rywalizację z innymi. Niedawno "Kleo" odniosła drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki i na pewno będzie chciała to powtórzyć w kolejnym starciu. Dlatego Brodnicka nie rezygnuje ze sportowego trybu życia i dba o ciało. Potwierdza to ostatnia fotografia, jaką opublikowała w mediach społecznościowych.

Ewa Brodnicka może być dumna z tego, co udało się jej osiągnąć w bokserskim ringu. Przez długie lata dzierżyła pas mistrzyni świata i była niepokonana w zawodowej karierze. Wszystko ma jednak swój koniec i nie inaczej było z imponującą serią "Kleo". Brodnicka w końcu znalazła swoją pogromczynię i choć zapowiadała odzyskanie pasa mistrzowskiego, postanowiła zmienić pięściarstwo na mieszane sztuki walki.

Brodnicka odsłoniła ciało i obwieściła to kibicom. Forma imponuje

W MMA przygoda nie zaczęła się udanie, bo od porażki z Anielą Bogusz. Następnie pokonała jednak Kamilę Wybrańczyk i  Martę Linkiewicz. Teraz jej kibice czekają na kolejne starcie, ale na razie nie wiadomo, kiedy Brodnicka ponownie wejdzie do siatki. Wiadomo natomiast, że zawodniczka utrzymuje świetną formę. Na Instastories pokazała zdjęcie w samej bieliźnie i odsłoniła wysportowaną sylwetkę. - Jest forma - napisała w opisie do fotografii i faktycznie nie można Brodnickiej odmówić świetnego wyglądu. Zdjęcie znajdziecie poniżej.

Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka
Listen on Spreaker.
Najnowsze