Don Kasjo

i

Autor: Tomasz Radzik SE Don Kasjo

FAME MMA 10 O KTÓREJ GODZINIE? Godzina startu gali FAME MMA 10. O której godzinie start gali FAME MMA 10?

2021-05-15 7:33

FAME MMA 10 O KTÓREJ GODZINIE? Godzina startu gali FAME MMA 10. O której godzinie start gali FAME MMA 10? Do gali FAME MMA 10 pozostały już zaledwie godziny. Fani freak fightowej federacji z pewnością zacierają już ręce na myśl o kolejnych emocjonujących pojedynkach, które czekają nas na gali FAME MMA 10. Zobaczcie o której godzinie rozpocznie się długo wyczekiwana gala. FAME MMA 10 o której godzinie? Godzina startu gali FAME MMA 10.

Gala FAME MMA 10 start o której godzinie? Godzina rozpoczęcia gali FAME MMA 10

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 już od dłuższego czasu wzbudza wiele emocji. Wszystko za sprawą pojedynków, które znalazły się w karcie walk na wydarzenie, od którego dzielą nas już zaledwie godziny. Oczywiście jednym z najbardziej emocjonujących starć na gali FAME MMA 10 jest pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który zmierzy się z Normanem "Storminem" Parke broniąc swojego pasa króla oraz walcząc o kilogramową sztabkę złota, która warta jest ok. 100 tysięcy złotych. Takich emocji nie można przegapić, dlatego wielu fanów może zadawać sobie pytanie, o której godzinie rozpoczyna się gala FAME MMA. W tej kwestii organizatorzy FAME MMA 10 postanowili nie wprowadzać żadnych zmian i jubileuszowa, dziesiąta gala frak fightowej federacji rozpocznie się dokładnie o tej samej porze, o której miało to miejsce dotychczas. 

Atmosfera przed jakąkolwiek galą organizowaną przez FAME MMA jeszcze chyba nigdy nie była tak napięta, jak właśnie teraz. Oprócz wcześniej wspomnianego już starcia, w oktagonie ujrzymy także Arkadiusza Tańculę i Mateusza Murańskiego, którzy po długich tygodniach potyczek słownych, wreszcie będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko za pomocą pięści. Atmosferę przed swoją walką podgrzały również Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk, które w sobotni wieczór zmierzą się w walce o pas mistrzowski kobiet. O ile wcześniej między nimi nie było wiele złej krwi, tak teraz emocje zaczęły brać górę, co może zapowiadać emocjonujący pojedynek. 

Szykuje się wielki powrót do FAME MMA?! Wojciech Gola opowiedział o relacjach z Bonusem BGC

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra

FAME MMA 10 O KTÓREJ godzinie? Godzina startu gali FAME MMA 10 

Gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Norman "Stormin" Parke zaplanowana jest na sobotę 15 maja. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 19:30. Fani mogą oglądać wydarzenie poprzez wykupienie transmisji PPV na oficjalnej stronie FAME MMA. Dostęp do gali możecie wykupić również za pośrednictwem specjalnego linku "Super Expressu", który znajduje się TUTAJ! KLIK!

Tak wygląda Don Kasjo bez koszulki! Wielka metamorfoza zawodnika FAME MMA, wielu nie wierzyło, że to zrobi

Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze