Don Kasjo

i

Autor: Instagram / donkasjo Don Kasjo

Tak wygląda Don Kasjo bez koszulki! Wielka metamorfoza zawodnika FAME MMA, wielu nie wierzyło, że to zrobi

2021-05-14 15:59

FAME MMA 10 rozgrzewa fanów do czerwoności! Już w sobotę 15 maja naprzeciwko siebie staną Norman Parke i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Już przed walką nie brakowało wielu emocji, ale teraz w końcu dojdzie do konfrontacji obu zawodników. Przed galą FAME MMA 10 sporo było wątpliwości co do tego, czy Don Kasjo zdoła zrobić wagę do tego pojedynku. Dzień przed walką gwiazdor FAME MMA pokazał zdjęcie bez koszulki, na którym widać, jaką metamorfozę przeszedł.

Walka Norman Parke – Don Kasjo budzi wiele emocji wśród fanów w całej Polsce. Jest ona o tyle niezwykła, że Irlandczyk to sportowiec z krwi i kości – choć w ostatnim czasie nie odnosił sukcesów, to w przeszłości walczył w UFC, największej federacji MMA na świecie, a później z powodzeniem występował w polskiej federacji KSW, która mianuje się największą tego typu organizacją w Europie. Teraz jednak zamierza on stoczyć walkę dla FAME MMA, która słynie z walk influenserów i celebrytów i z jedną z takich osób zmierzy się Irlandczyk. Naprzeciwko niego stanie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który może pochwalić się jedynie przeszłością w amatorskim boksie, jednak w FAME MMA wygrał wszystkie cztery dotychczasowe walki.

Limit wagowy powodem dyskusji

Przed walką ustalono, że ma ona odbyć się w limicie wagowym do 83 kg. Wielu miało wątpliwości, czy Don Kasjo zdoła zejść do takiej wagi i niejednokrotnie sprawa ta była poddawana pod dyskusję. Trudno było jednak dziwić się temu, jeśli spojrzało się na wcześniejsze zdjęcia gwiazdora FAME MMA, który musiał zbić naprawdę sporo kilogramów. Na dzień przed walką pokazał on jednak zdjęcie, które może zaskoczyć niejednego!

Don Kasjo zrobił wagę przed starciem na FAME MMA 10?

Na swoim profilu na Instagramie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński udostępnił zdjęcie z hotelu, na którym pozuje bez koszulki. Fotka pokazuje, jaką metamorfozę przeszedł zawodnik FAME MMA. Co więcej, pochwalił się on, że waga do walki została zrobiona i czeka już tylko na swojego rywala. Zdjęcie odmienionego Don Kasjo i więcej szczegółów na temat walki znajdziecie w galerii poniżej!

>>> WYKUP DOSTĘP DO GALI FAME MMA 10 <<<

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze