FAME MMA 8: Gamou Fall UDUSIŁ „Szewca”! Znakomity debiut aktora [WYNIK WALKI]

2020-11-21 21:21
FAME MMA 8: Gamou Fall
Autor: Tomasz Radzik FAME MMA 8: Gamou Fall

Kolejny raz gala FAME MMA ma znakomite sportowe otwarcie. Gamou Fall po raz pierwszy wszedł do klatki na "ósemce" i znakomicie zaprezentował się licznej publiczności. Aktor Teatru Polskiego, były amator MMA i futbolista amerykański już w II rundzie udusił swojego przeciwnika. To kolejna porażka Macieja "Szewca" Szewczyka w freak-fightowej organizacji.

Ależ to było otwarcie gali FAME MMA 8! Wejście smoka do freak-fightowej organizacji zaliczył Gamou Fall, aktor, były futbolista amerykański i model. Od samego początku były zawodnik Amatorskiej Ligi MMA miał wielką przewagę w tym pojedynku. Fall korzystał ze swojej kilkunastocentymetrowej przewagi w zasięgu ramion, punktując rywala. Choć zapowiadał, że nie będzie wchodził w parter, to ostatecznie sprowadzał swojego przeciwnika i tam szukał szans na poddanie rywala.

Sędzia jednak przerwał pierwszą rundę po gongu. Fall musiał zacząć toczyć swoją grę od początku w drugiej rundzie. Skutecznie obijał Szewcowi ciało w okolicach żeber. Gamou próbował zapiąć trójkąt, ale Szewcu świetnie to wytrwał. Ale przy powtórce nie miał już szans! Gamou świetnie wszedł za plecy i udusił rywala. Szewczyk musiał odklepać!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze