Obliczono ile zarobiło FAME MMA na gali z Najmanem. Ta kwota jest PORAŻAJĄCA! NIEBYWAŁE!

2020-12-02 12:09 JWa
Marcin Najman - Don Kasjo
Autor: Tomasz Radzik Marcin Najman - Don Kasjo

Gala FAME MMA 8 PPV przyniosła ogromne zyski organizatorom tego wydarzenia! Obliczono, ile prawdopodobnie zarobiono na samej płatnej transmisji. Wygląda na to, że mówimy o kwotach znacznie przekraczających wyobrażenia przeciętnego Polaka. Walka Marcin Najman - Don Kasjo przyniosła federacji FAME MMA ogromny zarobek mimo tego, że zakończyła się skandalem. Konkretne liczby znajdziecie w poniższej galerii!

FAME MMA 8 PPV było wielkim wydarzeniem dla kibiców w Polsce. Po raz kolejny gala okazała się strzałem w "dziesiątkę". Wydarzenia w oktagonie komentowały tysiące internautów, którzy utożsamiali się z kolejnymi zawodnikami, biorącymi udział w wydarzeniu. Wielu jednak czekało tylko na jedno starcie. Walka Marcin Najman - Don Kasjo na FAME MMA zapowiadała się ekscytująco. Obaj nie szczędzili sobie przykrości przed początkiem walki i wiadomo było, że ostro zaiskrzy w klatce. Ostatecznie Marcin Najman wywołał kolejny skandal, wyprowadzając zakazane ciosy w formule bokserskiej i został za to zdyskwalifikowany. Don Kasjo wygrał, ale po walce był bardzo zniesmaczony. Jedno jest pewne - to i inne starcia na FAME MMA 8 przyniosły organizatorom wielkie pieniądze.

FAME MMA zarobki. Kosmiczne pieniądze z PPV FAME MMA 8

FAME MMA 8 transmitowane było w formule PPV. Fani, którzy chcieli wykupić najtańszy pakiet, musieli liczyć się z wydatkiem niespełna 20 złotych. Z informacji Andrzeja Kostyry wynika, że takich dostępów do transmisji sprzedano nawet kilkaset tysięcy! Ile na samym PPV zarobiło FAME MMA? Liczby podaliśmy w poniższej galerii zdjęć. Koniecznie sprawdźcie!

Legendarny Peja weźmie udział w BRUTALNYCH walkach Gromda?! Krew leje się tam STRUMIENIAMI

Szef KSW BRONI Marcina Najmana. "Przynajmniej robisz to otwarcie"

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze