Legendarny Peja weźmie udział w BRUTALNYCH walkach Gromda?! Krew leje się tam STRUMIENIAMI

2020-12-02 9:29 JWa
Ryszard Andrzejewski, Peja
Autor: SE / East News Ryszard Andrzejewski, Peja

Peja w Gromda! Legendarny polski raper pojawił się na zdjęciu federacji Gromda, które pojawiło się na Instagramie. Gromda to organizacja, która przeprowadza boks w wyjątkowo brutalnym wydaniu. Zawodnicy na galach Gromda walczą na gołe pięści i krew leje się strumieniami w niemal każdym pojedynku. Czy Ryszard Andrzejewski weźmie udział w jednym z takich starć? Po tym zdjęciu nie ma wątpliwości, że Peja rozpoczął współpracę z Gromda! Zdjęcie, o którym mówią wszyscy, znajdziecie w galerii poniżej!

Peja w Gromda. Po tym zdjęciu nikt nie ma wątpliwości, że Ryszard Andrzejewski, znany szerzej jako Peja, rozpoczął współpracę z federacją walk na gołe pięści Gromda. Znany raper w przeszłości mówił co prawda, że nie zamierza zabierać chleba zawodowcom i odrzucił już intratne propozycje ze świata sportów walki. Projekt Gromda musiał go jednak czymś skusić. Być może chodzi o nieszablonowość i wyjątkową brutalność wszystkich starć, odbywających się w malutkim ringu? Walki na Gromda odbywają się na zasadzie gołych pięści i każdy cios waży kilogramy. Spadające na głowę rywala, czynią spore zniszczenie i prowadzą do srogich krwotoków. Więcej informacji o związku rapera z Gromdą w poniższej galerii zdjęć!

Peja w Gromda. Czy Peja będzie walczył w Gromda?

Peja w Gromda to wielkie wydarzenie dla fanów sportu walki oraz polskiego rapu. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci rodzimej sceny muzycznej pojawiła się na zdjęciu, które nie pozostawia wątpliwości. Ryszard Andrzejewski pozuje w nim z zaciśniętą pięścią, a na jego twarzy wyraźnie maluje się skupienie i koncentracja na kolejnych celach. Pod fotką od razu pojawiły się komentarze fanów, którzy czekają na debiut idola w organizacji Gromda.

Andrzej Kostyra UJAWNIA, ile PPV sprzedano podczas FAME MMA 8! To KOSMICZNA liczba [WIDEO]

Peja w Gromda będzie walczył?

Wielu kibiców od razu pomyślało, że Peja naturalnie będzie walczył na gołe pięści w Gromda. Poza, którą przybrał raper do zdjęcia, wskazuje na takie rozwiązanie. Wspominając jego słowa na temat swojego udziału w sportach walki trzeba jednak brać na to pewną poprawkę. Nie ogłoszono bowiem żadnego konkretnego starcia, w którym miałby wziąć udział idol wielu Polaków. Czy więc Peja na pewno powalczy w Gromda?

Peja współpracuje z Gromda. Co będzie robił?

Peja w federacji Gromda (często nazywanej mylnie "Gromada") może odpowiadać za część artystyczną widowisk. Gale na gołe pięści cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a organizatorzy dbają o wizerunek i społeczny odbiór wydarzeń. W związku z tym niewykluczone, że Peja podczas Gromda będzie po prostu śpiewał. Jego rap wpisuje się niemal idealnie w atmosferę brutalnych starć w malutkim ringu.

Mike Tyson MÓGŁ ZGINĄĆ po własnej walce?! SZOKUJĄCE doniesienia

Kiedy Gromda? Termin gali Gromda

Długo nie było wiadomo, kiedy odbędzie się gala Gromda 3. Ostatecznie jednak, kilka dni temu, potwierdzono termin Gromda 3. Organizatorzy walk na gołe pięści zapowiedzieli, że gala Gromda 3 odbędzie się w piątek 11 grudnia.

Michał Materla ZŁAMAŁ wszelkie zalecenia. Gwiazdor KSW poważnie zaryzykował zdrowie. Złapiecie się za głowy!

Wrzesiński i PEJA trzymają sztamę: Łączy nas WIĘŹ
Najnowsze