FEN 38 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gala FEN 38 GDZIE OGLĄDAĆ? FEN 38 DZISIAJ 22.01 STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV gala FEN 38?

2022-01-22 12:50
FEN 38, Andryszak - Golub
Autor: FEN FEN 38: Andryszak - Golub

FEN 38 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gala FEN 38 GDZIE OGLĄDAĆ? FEN 38 DZISIAJ 22.01 STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV gala FEN 38? W sobotę 22 stycznia sympatycy sportów walki będą się pasjonować kolejną galą Fight Exclusive Night! Organizacja ta zaplanowała galę FEN 38, choć nie brakowało niespodziewanych problemów. Na drodze włodarzy stanął m.in. pożar, jednak w Ostrowie Wielkopolskim ostatecznie dojdzie do wielkich starć. Gala FEN 38 GDZIE OGLĄDAĆ? FEN 38 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Na którym kanale TV gala FEN 38? FEN 38 DZISIAJ 22.01 STREAM LIVE ONLINE

FEN 38 TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gala FEN 38 GDZIE OGLĄDAĆ?

Galę FEN 38 promowano walką wieczoru pomiędzy Michałem Andryszakiem a Geronimo dos Santosem. Niestety, to starcie wagi ciężkiej nie dojdzie do skutku, gdyż Brazylijczyk na dzień przed wydarzeniem uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Tym samym organizatorzy musieli się zmierzyć w ostatniej chwili z kolejnym problemem, bowiem na niespełna 48 godzin przed galą walczyli z pożarem hotelu. W Ostrowie Wielkopolskim działało kilkanaście zastępów straży pożarnej, a płonący obiekt był miejscem zakwaterowania zawodników i pracowników FEN. Na szczęście nikomu się nic nie stało, a włodarze znaleźli zastępstwo do walki wieczoru. Tym samym FEN 38 odbędzie się zgodnie z planem, a przed kibicami wielkie emocje!

FEN 38 DZISIAJ 22.01 STREAM LIVE ONLINE Na którym kanale TV gala FEN 38?

Rywalem Andryszaka został Evgeniy Golub. W tej walce można spodziewać się błyskawicznych potężnych ciosów, gdyż obaj zawodnicy słyną z szybkich rozstrzygnięć. Pod nieobecność dos Santosa wielką uwagę fanów skupiają inne pojedynki. Co-main eventem jest starcie lokalnego bohatera, Kamila Kraski (7-1) z Hiszpanem, Tato Primerą (17-11). Wcześniej odbędzie się walka kobiet o mistrzowski pas, w której Ekaterina Shakalova (6-1) zmierzy się z Yulią Kutsenko (6-7). Spore emocje szykują się też w walce Rajewski – Esiava.

Gala FEN 38 odbędzie się w sobotę 22 stycznia o 19:00. TRANSMISJA w TV na kanałach Polsat Sport Fight i Super Polsat od 20:00. STREAM w internecie dostępny jest w płatnej usłudze Polsat Box Go. Relację NA ŻYWO ONLINE przeprowadzi portal sport.se.pl!

Sonda
Będziesz oglądał galę FEN 38?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze