Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/Amadeusz Ferrari/Instagram/Arkadiusz Tańcula Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tańcula

Zagotowało się

Ferrari odpalił się na Tańculę. Nazwał go ćpunem. Przywołał zmarłego Mateusza Murańskiego

2023-08-29 15:22

Najbliższy weekend w sportach walki będzie stał pod znakiem gali FAME MMA 19. W Krakowie dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, ale fani freak-fightów czekają przede wszystkim na starcie Amadeusza Ferrariego z Arkadiuszem Tańculą. To, że w klatce będzie się działo, jest niemal pewne. Gorąca atmosfera potwierdziła się na konferencji prasowej przed FAME MMA 19.

Arkadiusz Tańcula na gali FAME MMA 19 miał się mierzyć z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. Do tej walki jednak nie dojdzie, ale zastępstwo znaleziono błyskawicznie i to takie, które budzi spore emocje. Konflikt między Tańculą i Amadeuszem Ferrari jest bowiem spory i już na wcześniejszych spotkaniach Ferrari chciał bić przyszłego rywala. Na konferencji prasowej przed FAME MMA 19 również nie zabrakło "dymów".

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Ferrari przejechał się po Tańculi. Był i Jacek Murański

Roślik miał "pomoc" w postaci Jacka Murańskiego i nie szczędził pod adresem Tańculi mocnych słów. Przywołał nawet zmarłego Mateusza Murańskiego. - Panie Jacku, przysięgam, że tę walkę dedykuję panu i pana dziecku.  Udajesz jego przyjaciela teraz. Czy rozmawiałeś z jego narzeczoną po śmierci Mateusza? Ja rozmawiałem. Ani razu się do niej nie odezwałeś i nie wiesz co się u niej dzieje, więc przestań pier***** - powiedział Ferrari.

Ewa Brodnicka musiała doznać prawdziwego szoku! Zaszła ogromna pomyłka, fani wypisywali do niej non-stop

- Ćpun, sterydziarz, zero honoru, zero zasad. Człowiek bez kręgosłupa moralnego i przede wszystkim bez empatii. Udaje poważnego gościa, a jest zupełnie niepoważnym, żałosnym typem. Ten koleś jest po prostu żałosny i ma karierę zbudowaną na ludzkiej krzywdzie - grzmiał ze sceny Ferrari.

Najnowsze