Gala Wotore GDZIE OBEJRZEĆ W TV? Gala WOTORE: walka na gołe pięści. Gala WOTORE NA ŻYWO stream w Internecie. Walka na pięści LIVE ONLINE. Wotore TRANSMISJA TV. Gala Wotore STREAM ONLINE

2020-01-17 22:08 MD
Wotore
Autor: Youtube/Wotore Wotore

Gala WOTORE. GDZIE OGLĄDAĆ galę WOTORE? Gala Wotore LIVE ONLINE w Internecie. Stream gala Wotore. Walka na gołe pięści NA ŻYWO STREAM LIVE ONLINE. Gala Wotore NA ŻYWO. GDZIE OBEJRZEĆ galę Wotore w TV? Walka na gołe pięści transmisja TV. Organizacja Wotore zadebiutuje w Polsce w sobotę, 18 stycznia. Sprawdź, gdzie można obejrzeć galę Wotore - wydarzenia, w którym dojdzie do walki na gołe pięści. Gala Wotore stream LIVE ONLINE.

GALA WOTORE STREAM LIVE ONLINE. Gdzie obejrzeć walkę na gołe pięści w TV?

Czegoś takiego w naszym kraju jeszcze nie było! Zawodnicy zmierzą się w niezwykle krwawym pojedynku na gołe pięści. Nie będą mieli do dyspozycji absolutnie żadnych ochraniaczy i zabezpieczeń. Nic więc dziwnego, że miłośnicy sportów walki z ogromną ciekawością zapatrują się na to, co wydarzy się na arenie zmagań. Cały pojedynek będzie trwał w ramach jednej rundy nieograniczonej czasowo aż do poddania, nokautu, opuszczenia bądź wyrzucenia z areny opiewającej na 81 metrów kwadratowych. Walk podejmą się przedstawiciele różnych sportów walki - MMA, boksu, muay thai i wielu innych.

Uczestnicy:

Adam Abood Al Hassani
Adrian Smykowski
Damian Górski
Damian Majewski
Dawid Skawiańczyk
Marek Samociuk
Kamil Babula
Krzysztof Ryta
Łukasz Wiśniewski
Maciej Chojnacki
Mikołaj Dziąbor
Patryk Warpechowski
Paweł Jeziółkowski
Piotr Lewandowski
Przemysław Zagała
Szymon Szynkiewicz

Gala Wotore - TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać galę Wotore?

Gala Wotore odbędzie się w sobotę, 18 stycznia. Początek gali Wotore, walki na gołe pięści, zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję z gali Wotore przeprowadzi WYŁĄCZNIE wotore.tv w systemie pay-per-view. Wykupić dostęp i oglądać można W TYM MIEJSCU. Żadna inna darmowa i legalna transmisja z tego wydarzenia nie będzie dostępna.

Najnowsze