Gamrot - Kutateladze: Skrót walki. Zobacz debiut Polaka w UFC [WIDEO]

2020-10-18 8:31
Mateusz Gamrot i Guram Kutateladze
Autor: Polsat Sport Walka Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze

Skrót walki Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze. Mateusz Gamrot, który nie miał sobie równych w KSW, nie tak wyobrażał sobie swój debiut w UFC. Polak przegrał niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze. Werdykt wzbudził ogromne kontrowersje. Nawet Gruzin stwierdził, że zwycięzcą powinien być "Gamer". Zobacz skrót walki Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze.

Mateusz Gamrot to były mistrz KSW w kategorii lekkiej i piórkowej. Walcząc dla największej europejskiej organizacji ani razu nie przegrał. Postanowił jednak podjąć nowe wyzwanie i związał się z UFC. W debiucie, podczas UFC Fight Night 180, przyszło mu się zmierzyć z Guramem Kutateladze.

Mamed Khalidov STRASZY rywali

Pojedynek Polaka i Gruzina był toczony w szybkim tempie. "Gamer" skupiał się na technikach zapaśniczych, z kolei jego rywal odpowiadał głównie ciosami i kopnięciami. Ostatecznie, zwycięzcę wskazali sędziowie, którzy nie byli jednomyślni. Dwóch punktowało 29:28 dla Kutateladze, jeden 29:28 dla Gamrota.

Marcin Najman nazwany OGÓRKIEM i WORKIEM do bicia [WIDEO]

Werdykt wzbudził ogromne kontrowersje. Zdaniem Jana Błachowicza i Jorge Masvidala, lepszy był Gamrot. Podobnego zdania był... Kutateladze. - Jestem szczerym facetem. Obaj ciężko pracowaliśmy i przykro to mówić, ale to nie była moja walka. (...) Gamrot, jesteś prawdziwym wojownikiem. Już to mówiłem, to ty powinieneś wygrać - stwierdził gruziński zawodnik.

ZOBACZ SKRÓT WALKI MATEUSZ GAMROT - GURAM KUTATELADZE

Skrót walki Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze
Autor: Polsat Sport Skrót walki Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze Link: Skrót walki Mateusz Gamrot - Guram Kutateladze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze