ponętna żona Burneiki

Gorące nagranie z żoną Roberta Burneiki trafiło do sieci. Kaja Burneika kusi seksownymi ruchami, "Hardkorowy Koksu" komentuje

2022-10-06 15:07

Robert Burneika całkiem niedawno niespodziewanie wrócił do walk w mieszanych sztukach walki. Niestety, nie był to dla niego udany powrót, bowiem przegrał on z powodu kontuzji nogi. Wygląda na to, że „Hardkorowy Koksu” wraca już do zdrowia, bowiem udostępnia kolejne nagrania z siłowni. Wielu fanów zachwyca się nie tylko formą kulturysty, ale także... jego żony! Kaja Burneika już nie raz kusiła fanów swoją figurą, a teraz jej Robert Burneika postanowił podzielić się nagraniem, na którym jego żona prezentuje się w obcisłym kombinezonie.

Robert Burneika od wielu lat buduje swoją rozpoznawalność w Internecie. Kulturysta spróbował swoich sił także w sportach walki, w debiucie pokonując Marcina Najmana na MMA Attack 2. Na kolejnej gali tej organizacji jego rywalem był Dawid Ozdoba, z którym także wygrał. Do rywalizacji wrócił on dopiero po 4 latach, dostając propozycję od KSW i zmierzył się z raperem Popkiem, jednak tym razem musiał uznać wyższość rywala. Od 2017 roku nie walczył on już w MMA, dlatego powrót do klatki na HIGH League 3 było sporym zaskoczeniem. Niestety, także i tym razem przegrał, choć z powodu kontuzji. Niedawno o Burneice zrobiło się głośno także z innego, mniej pozytywnego powodu – okazało się bowiem, że na swojej stronie sprzedaje on produkty, które w Polsce nie są dopuszczone do sprzedaży, o czym szerzej TUTAJ.

Żona Roberta Burneiki kusi seksowną pupą. Co za strój!

To popularności „Hardkorowego Koksa” jednak nie zaszkodziło, tak jak i jego żonie. Kaja Burneika nie raz potrafiła zachwycić fanów gorącymi fotografiami czy nagraniami na swoich profilach w mediach społecznościowych. Teraz takim nagraniem w relacji na Instagramie pochwalił się Robert Burneika, narzekając, że żona nie daje mu pracować, rozpraszając go ponętnym ciałem w obcisłym kombinezonie. Zdjęcia Kai Burneiki zobaczycie w galerii poniżej:

Robur odradza Burneice rewanż z Najmanem. Mocne słowa przed High League 3
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze