Gwiazda FAME MMA dostała intymne pytanie o seks! Wyśpiewała wszystko jak na spowiedzi, ten fakt może zszokować

2021-10-26 16:25
Dagmara Szewczyk, gwiazda FAME MMA
Autor: Instagram/ dagmara_szewczyk Dagmara Szewczyk, gwiazda FAME MMA

Federacja FAME MMA przepełniona jest influencerami, którzy na swoich profilach w mediach społecznościowych gromadzą rzesze fanów, a co za tym idzie, przyciągają kolejnych widzów na gale federacji. Jedną z gwiazd freak fightowej federacji jest Dagmara Szewczyk, która na co dzień jest również ring girl i dobrze wie, jak utrzymać swoją widownię. Influencerka zdecydowała się ostatnio odpowiedzieć na kilka pytań fanów i jak pokazał czas, nie bała się żadnego z nich, również tych o seks.

Bogusław Leśnodorski bez ogródek o obecnej sytuacji Legii Warszawa! Były prezes nie gryzł się w język

Dagmara Szewczyk szczerze o seksie. Przyznała się do trójkąta

Jedna z zawodniczek FAME MMA, która ma za sobą walkę na FAME MMA 8 z Zusje, gdzie musiała uznać wyższość swojej rywalki już w pierwszej rundzie postanowiła przeprowadzić na swoim Instagramie małe Q&A. Po tym, jak fani zadawali jej pytania, Dagmara Szewczyk miała za zadanie odpowiedzieć, jak dawno temu miało to miejsce. Jedno z pierwszych pytań dotyczyło tego, kiedy modelka ostatnio uprawiała seks. Dagmara Szewczyk nie miała zamiaru go pomijać i odpowiedziała jak na spowiedzi, że miało to miejsce po raz ostatni kilka tygodni temu. 

Bogusław Leśnodorski bez ogródek o obecnej sytuacji Legii Warszawa! Były prezes nie gryzł się w język

Dagmara Szewczyk szczerze o seksie
Autor: Instagram/ dagmara_szewczyk screen Dagmara Szewczyk szczerze o seksie

Kolejne z intymnych pytań dotyczyło z kolei tego, kiedy gwiazda FAME MMA, o ile kiedykolwiek miało to miejsce, uprawiała seks nie z jedną, a z dwoma osobami. Część internautów mogła być zaskoczona po tej odpowiedzi Dagmary Szewczyk, bowiem okazuje się, że taka sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Modelka nie zdradziła, czy była to jedyna taka sytuacja, a jedynie, że kilka lat temu zdarzyło jej się to po raz ostatni, co może rodzić kolejne pytania internautów. 

Reprezentant kraju zmagał się z okropnym uzależnieniem! O wszystkim opowiedział, stracił górę pieniędzy

Dagmara Szewczyk przyznała się do trójkąta
Autor: Instagram/ dagmara_szewczyk screen Dagmara Szewczyk przyznała się do trójkąta
Sonda
Podoba Ci się Dagmara Szewczyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze