Gwiazdor FAME MMA pokazał, jak wyglądał za małolata! Takiej sylwetki mogły mu pozazdrościć tłumy osiłków

2021-10-14 15:24
Piotr Szeliga
Autor: Instagram/ szeli_aesthetic Piotr Szeliga

Federacja FAME MMA ma w swoich szeregach wiele gwiazd, które na co dzień zajmują się przeróżnymi rzeczami. Wśród nich nie brakuje osób, które od lat wylewają siódme poty na siłowaniach i jednym z nich jest Piotr Szeliga. Pogromca Krzysztofa "Wujaszka Fericze" Ferenca na gali FAME MMA 11 pokazał, jak wyglądał podczas swoich młodzieńczych lat. Już wtedy mógł wprawić w kompleksy wielu kolegów z siłowni.

Kolejne gale FAME MMA pokazują dają widzom coraz większą dawkę emocji, a freak fightowa organizacja robi wszystko, aby w oktagonie pojawiły się nowe i coraz większe gwiazdy. FAME MMA już teraz ma w swoich szeregach wielu rozpoznawalnych zawodników, którzy w klatce potrafią dać show i bez wątpienia jednym z nich jest zawodnik wagi ciężkiej, Piotr Szeliga, który na gali FAME MMA 11 zgasił światło Krzysztofowi Ferencowi. "Szeli" może kojarzyć się wielu fanom FAME MMA przede wszystkim przez umięśnione ciało, które latami doprowadzał do tego stanu. Okazuje się, że gwiazdor federacji trenuje odkąd miał 10 lat. Szeliga postanowił pokazać fanom, jak wyglądał w młodości, co może zaskoczyć wielu internautów. 

Popek obok Andrzeja Dudy. Wywołał ogromne poruszenie, musiał przeprosić

- Dużo ludzi pyta mnie czy mam jakieś zdj. Z dawnych lat na którym nie jestem „Doj*bany” hehe. Powiem wam tak, trenuje od 10-tego roku życia na pewno „wiele osób” o tym nie wie hehe , na zdj 1,2 jestem po 5-ciu latach trenowania i mam lat 15, na zdj nr 3 mam 18lat - napisał na Instagramie Piotr Szeliga, pokazując fanom jak wyglądał mając zarówno 15, jak i 18 lat. 

Polak zmierzy się ze 190-kilogramowym kolosem z Brazylii! Tak żartuje z rywala

Zobaczcie, jak Szeliga znokautował Wujaszka Fericze, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Piotr Szeliga pakuje od dziecka! Sylwetką z młodości mógłby wprawić w kompleksy wielu osiłków 

Jak wyznał gwiazdor FAME MMA pod swoim postem, nawet nie pamięta on czasów, kiedy nie chodził na siłownie i nie mógłby pochwalić się umięśnionym ciałem. Piotr Szeliga, który obecnie ma 28 lat przez większą część swojego życia trenował i starał się poprawić swoją sylwetkę do tego stopnia, że nie ma on nawet zdjęć sprzed okresu, gdy zaczął chodził na siłownie. Z pewnością, swoją sylwetką "Szeli" wpędzał w kompleksy wielu swoich rówieśników, a nawet kolegów, którzy trenowali z nim na siłowni. Przekonajcie się sami, patrząc na jego zdjęcia sprzed lat poniżej!

Słowa Tysona Fury'ego zmroziły wszystkich. Ciężko byłoby się z tym pogodzić, zasiał niepewność

Sonda
Czy podobało Ci się FAME MMA 11?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE