Popek obok Andrzeja Dudy. Wywołał ogromne poruszenie, musiał przeprosić

2021-10-13 14:31
Popek
Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Popek bardzo często udowadnia, że ma świetne wyczucie w mediach społecznościowych i wie, jak rozbawić fanów. A że jest bardzo aktywny na Instagramie, jego wielbiciele mają często powody do śmiechu. Nie inaczej było i tym razem, gdy na jego profilu pojawiło się bardzo nie typowe... zdjęcie. Jednocześnie Popek wykorzystał skandal na meczu Albania - Polska, a fani nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Popek od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Co prawda niektórzy mają zastrzeżenia do tego, że jego treści są zbyt kontrowersyjne, ale popularność wokalisty pokazuje, że przeszkadza to niewielu osobom. W jego dorobku nie brakowało kilku hitów, a po jednej z płyt przylgnęło do niego pseudonim, które doskonale rozpoznawalne jest do dziś.

Wiemy, co polscy piłkarze powiedzieli sędziemu po obrzuceniu butelkami. Ujawniamy kulisy skandalu w Albanii

Popek pokazał oryginalne zdjęcie. Wywołał ogromne poruszenie

Chodzi mianowicie o "Króla Albanii", którym Popek mianował się w jednym z utworów. Oczywiście przy okazji rywalizacji Polski z Albanią w eliminacjach do mistrzostw świata nie mogło zabraknąć przypomnienia, że to właśnie Popek jest królem Albanii. Reporterzy "Super Expressu" pytali nawet mieszkańców tego pięknego kraju, czy znają Popka.

Trudne chwile Mariusza Pudzianowskiego przed KSW 64! Opowiedział o wpier***, jaki dostaje

Niestety większość osób nie kojarzyła polskiego artysty. Sam mecz odbywał się w gorącej atmosferze. Po zdobyciu bramki przez Polaków piłkarze zostali obrzucani butelkami i niektórzy zostali trafieni. Wówczas sędzia zdecydował się na przerwanie spotkania, a skandal odbił się szerokim echem w piłkarskim świecie.

Popek poczuł, że musi przeprosić. Rozbawił fanów do łez

Po rywalizacji nie mogło zabraknąć komentarza Popka. Kilkadziesiąt godzin po wydarzeniu artysta opublikował post na Instagramie, który rozśmieszył jego fanów do łez. Fotografia przedstawia bowiem Popka, który ściska dłoń prezydenta Andrzeja Dudy. Rzecz jasna to świetny fotomontaż.

- Oficjalne przeprosiny za haniebne zachowanie albańskich kibiców na wczorajszym meczu. PS. Nie miałem z tym nic wspólnego, ale czuję się zobowiązany - napisał Popek w opisie do fotografii. Fani byli rozbawieni takim postem i docenili humor artysty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze