Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Jaś Kapela będzie walczył w MMA! Jest reakcja Marcina Najmana, szykuje się pierwszy polityczny pojedynek w oktagonie!

2021-07-15 11:59

Podziały polityczne w Polsce stają się w ostatnim czasie coraz bardziej widoczne. Choć bardzo często sport stara się odciąć od polityki, to nie zawsze się to udaje i nie zawsze jest to po prostu możliwe. W wypadku walki w formule MMA, która ma odbyć się jesienią tego roku, jest tak samo, bowiem zawodnicy otwarcie reprezentują odmienne poglądy i sami mówią o „politycznej walce”. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, już niedługo w oktagonie spotkają się Jaś Kapela oraz Ziemowit Kossakowski. Wiele wskazuje na to, że walka może odbyć się na gali MMA-VIP 3 organizowanej przez Marcina Najmana.

Feak-fighty zyskują w Polsce coraz większą popularność. Nikogo już nie dziwią walki youtuberów, influenserów i celebrytów, którzy mierzą się ze sobą na FAME MMA i innych galach, chcących powtórzyć jej sukces. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że dojdzie do pojedynku, który będzie miał niespotykany dotąd wymiar – polityczny. Walczyć ze sobą mają bowiem poeta, pisarz i publicysta, Jaś Kapela i były dziennikarz TVP Info, Ziemowit Kossakowski. Obaj prezentują skrajnie odmienne poglądy polityczne.

MMA-VIP: wywiad z Marcinem Najman

Jaś Kapela i Ziemowit Kossakowski będą walczyć w MMA

Pierwsze informacje walce „prawica vs lewica” przekazał były dziennikarz TVP Info, Ziemowit Kossakowski, znany z prawicowych poglądów. - Walka odbędzie się w Warszawie na przełomie września/października. Będzie to pierwsza w historii polityczna walka MMA w oktagonie. Ostro poleje się krew. Prawica vs lewica. Prawdziwa wojna na pięści. Bez miękkiej gry. Kapela szykuj się na 3 rundy i nie zaćpaj się tylko – napisał Kossakowski na Twitterze.

Nigdy nie zgadniesz, co robił dziadek Błachowicza. Mistrz jest zachwycony

Na odpowiedź Jasia Kapeli, poety, publicysty i pisarza, który z kolei jest jednym z przedstawicieli polskiej lewicy, nie trzeba było długo czekać. - Trzy rundy lol. Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie, a po minucie będę zjadał resztki Twojego styranego serducha. Tak, jestem weganinem, ale dla Ciebie zrobię wyjątek – napisał Kapela, o którym głośno zrobiło się niedawno ze względu na jego występ w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym. Panowie wymienili się także "uprzejmościami" w wiadomościach prywatnych, co udostępnił Kossakowski.

Kossakowski - Kapela

i

Autor: Twiiter Kossakowski - Kapela

Kossakowski - Kapela na MMA-VIP 3?

Informację o nadchodzącej walce potwierdził portal Wirtualnemedia.pl, który skontaktował się z Ziemowitem Kossakowskim. - Potwierdzam, że dostałem taką propozycję i już się zgodziłem. Nie wiem, czy wyraził też zgodę Jaś Kapela. Ze swojej strony powiem, że z przyjemnością stoczę tę walkę. Każda okazja, żeby spuścić łomot lewackiemu publicyście jest dobra – powiedział były dziennikarz TVP Info.

Mariusz P. na ławie oskarżonych! Może spędzić w więzieniu pięć lat, padły poważne zarzuty

Wirtualnemedia.pl podaje również, że federacja, która organizuje walkę, zakończyła już negocjacje z Kossakowskim, natomiast wciąż nie ma porozumienia z Jasiem Kapelą, a dotyczą one wysokości wynagrodzenia. Pojawiły się plotki, że walka ma odbyć się na MMA-VIP 3, czyli gali organizowanej przez Marcina Najmana. Skontaktowaliśmy się z „El Testosteronem” w tej sprawie. Ten nie chciał ani potwierdzić, ani zaprzeczyć informacjom, czy walka Kossakowski - Kapela odbędzie się na gali MMA VIP 3.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany