Joanna Jędrzejczyk pogrążona w smutku. Zmarł człowiek, z którym miała piękne wspomnienia

2021-04-10 11:42 Jakub Waśko
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Tomasz Radzik Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk jest wyraźnie poruszona. Polska wojowniczka MMA dała na Instagramie wyraz swojego smutku po odejściu wielkiej postaci. Nasza rodaczka miała wspaniałe wspomnienia z postacią, którą kojarzył niemal każdy fan muzyki. By uświetnić pamięć po śmierci rapera DMX Jędrzejczyk na portalu społecznościowym opublikowała zdjęcie, które pokazuje jedno z jej wspaniałych wspomnień. Dodała także wiele mówiący opis.

Joanna Jędrzejczyk była wyraźnie poruszona smutną wiadomością o śmierci Earla Simmonsa. Raper, znany szerzej jako DMX, zmarł zdecydowanie za wcześnie. Pamięć po artyście Joanna Jędrzejczyk postanowiła podtrzymać, publikując specjalny wpis na Instagramie. Na zdjęciu widać, że olsztynianka bardzo ceniła twórczość gwiazdy muzyki. Podczas jednej z imprez masowych, postanowiła zrobić sobie z nim zdjęcie, które do dziś trzyma w swoich wspomnieniach. Do fotki na portalu społecznościowym "JJ" dodała także znaczący opis.

Zobacz: Andrzej Gołota miał straszliwy wypadek. Zderzył się z ciężarówką, zginął jego przyjaciel. Niewyobrażalna trauma

Joanna Jędrzejczyk przyznała poniekąd, że możliwość spotkania z DMX była dla niej ważna. "Stare, dobre czasy" - napisała przy fotce, na której wszyscy są uśmiechnięci. Jędrzejczyk jest jedną z tysięcy osób, które wspominają ikonę muzyki. DMX miał zaledwie 50 lat w chwili śmierci, a informacja o jego odejściu pojawiła się w piątek.

Sprawdź: To nowa droga życia Karoliny Małysz! Córka Adama Małysza zdobywa wykształcenie, które gwarantuje sukces

Joanna Jędrzejczyk, podobnie jak wielu innych fanów popularnego rapera, dopingowała go w najważniejszych momentach życia. W pewnym momencie Simmons znalazł się na zakręcie. Trafił na odwyk i postanowił zmienić swoje życie. Na początku kwietnia DMX trafił do szpitala z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Oświadczenie po śmierci jednego z najpopularniejszych raperów na świecie wydała jego rodzina. "Jego muzyka zainspirowała niezliczonych fanów na całym świecie. (...) Jego dziedzictwo będzie żyło wiecznie" - napisano na łamach magazynu "People".

Zobacz: Oto jest! Tak wygląda LUKSUS, w którym Popek pracuje. Długo skrywana tajemnica wreszcie się wyjaśnila

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze