Joanna Jędrzejczyk przejmująco żegna zmarłą posłankę PO. Ta śmierć to ogromny cios

2021-04-07 10:36 Marcin Długosz
Joanna Jędrzejczyk
Autor: East News Joanna Jędrzejczyk

Informacja o śmierci posłanki Platformy Obywatelskiej, Anny Wasilewskiej, bardzo mocno poruszyła polską wojowniczkę MMA, Joannę Jędrzejczyk. Zmarła była niegdyś wiceprezydentem Olsztyna, a więc rodzinnego miasta sportsmenki. W poruszających słowach zawodniczka oddała hołd osobie podkreślając, że ta jest jej inspiracją. "Będziemy tęsknić" - dodała Jędrzejczyk.

Informacja o śmierci Anny Wasiewskiej pojawiła się we wtorkowy wieczór. Kobieta zmarła w wieku 63 lat. Była posłanką z ramienia Platformy Obywatelskiej, natomiast w przeszłości pełniła także urząd wiceprezydenta Olsztyna. Stąd też doskonale mogła ją znać Joanna Jędrzjeczyk, która jest olsztynianką. Polska wojowniczka MMA postanowiła odnieść się do przykrego wydarzenia za pomocą mediów społecznościowych podkreślając, że ze zmarłą czuła spory związek.

Krzysztof Radzikowski pokazał dane, które zwalają z nóg. Nie do wiary, co dzieje się z jego organizmem

- Pani Aniu! Będziemy tęsknić. Wspaniała, życzliwa, zawsze elegancka i oddana ludziom. Zawsze wspierająca sport i olsztyńskich sportowców. Moja inspiracja - napisała Joanna Jędrzejczyk. I dodała informując o dokonaniach Anny Wasilewskiej:

"Anna Wasilewska - babcia, mama, żona, polska pedagog, samorządowiec i polityk, była wiceprezydent Olsztyna, od 2010 do 2015 członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego IV i V kadencji, posłanka na Sejm VIII i IX kadencji".

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze