Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

"Juras" pokazał swojego diabła i potwora. Nazywa go też chuliganem, te zdjęcia robią wrażenie

2022-05-10 15:25

Łukasz "Juras" Jurkowski jest doskonale kojarzony nie tylko przez fanów sportów walki. Były zawodnik i komentator KSW współpracuje przy popularnych produkcjach z Polsatu. Ikona MMA w Polsce jest także wielkim fanem motoryzacji. "Juras" przyjechał do redakcji "Super Expressu" prawdziwą bestią. Te informacje robią wrażenie.

Jeśli nie sporty walki, to adrenalina w innym wydaniu. Łukasz "Juras" Jurkowski (41 l.) to ikona KSW, a lukę po startach w MMA zamienił innymi szaleństwami. Komentator rekompensuje sobie nieco spokojniejsze życie szybkimi pojazdami. Pod redakcję "Super Expressu", w której gościł przy okazji programu i rozmowy z Andrzejem Kostyrą (można ją obejrzeć na Sport.se.pl i kanale Kostyra SE na YouTube), zajechał Yamahą MT-10 SP Sport. To cacko to prawdziwy rarytas! - Diabeł, chuligan i potwór - opowiada "Juras" o motocyklu, który jest pierwszą sztuką w Europie. - 50 km/h w mieście tylko można - śmiał się niedługo przed odjazdem z piskiem opon.

NIE PRZEGAP! Łukasz "Juras" Jurkowski typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70! Ta opinia może Was zaskoczyć [TYLKO U NAS]

"Juras" ma unikalny motocykl. To prawdziwa bestia!

Liczby, które można przeczytać o modelu Yamahy MT-10 SP Sport robią wrażenie. - Aby umożliwić pełne wykorzystanie większej mocy i momentu obrotowego silnika o pojemności 998 cm3, w motocyklu zamontowano 6-osiowy moduł bezwładnościowy (IMU), który kontroluje trakcję, uślizgi, unoszenie przedniego koła, hamowanie silnikiem i siłę hamowania - czytamy na stronie producenta.

Zobacz zdjęcia potężnej Yamahy "Jurasa" w galerii poniżej!

- Od kilku lat jestem ambasadorem marki. Yamaha szukała kogoś, kto zdecyduje się być twarzą tego motocykla. Widziałem go wcześniej na targach w Mediolanie. Na początku, jak słyszeli, że ambasadorem ma być gość, który zajmuje się walkami w klatkach to nie byli specjalnie zachwyceni. Po rozmowie z nimi doszli do wniosku, że warto mi zaufać - dodaje "Juras".

NIE PRZEGAP! Mariusz Pudzianowski musiał się poświęcić przed KSW 70! Wcześniej robił to codziennie, koniec z przyjemnościami przed walką

Kim jest Łukasz "Juras" Jurkowski?

Łukasz "Juras" Jurkowski jest jedną z ikon organizacji KSW. Przez lata zasiadał także za stołem komentatorskim i był głosem największej polskiej federacji. Stoczył 29 zawodowych pojedynków, z których wygrał 17. Ostatni pojedynek przegrał z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 61 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze