Karolina Kowalkiewicz

i

Autor: Instagram/karolinakowalkiewicz Karolina Kowalkiewicz

Fatalny okres

Karolina Kowalkiewicz przeżywa rodzinną tragedię. Prawdziwy koszmar. Jej wpis rozdziera serce na milion kawałków

2023-08-28 17:02

Strata bliskich osób jest jedną z najtrudniejszych chwil dla każdego z nas. Trudno pogodzić się z odejściem tych, których kochamy. Niestety bardzo przykra wiadomość pojawiła się od Karoliny Kowalkiewicz. Polska zawodniczka mieszanych sztuk walki przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej rodzinę dotknął bardzo trudny okres. Odeszły dwie ważne osoby.

Karolina Kowalkiewicz od wielu lat z powodzeniem występuje w największych federacjach MMA na świecie. Była zawodniczką KSW, czy Invicta, a od 2015 roku walczy w amerykańskim UFC. Kowalkiewicz od 2018 do 2021 roku nie wygrała żadnej z pięciu walk, ale federacja ze Stanów Zjednoczonych nie skreśliła Polki, która odwdzięczyła się wygranymi. Trzy ostatnie pojedynki padły jej łupem i fani czekają, kto będzie kolejną rywalką Kowalkiewicz.

Kowalkiewicz pożegnała bliskie osoby. Smutny wpis

Na razie jednak zawodniczka MMA ma głowę zaprzątniętą innymi zmartwieniami. Jak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych nad jej rodziną zawisło fatum, bo w krótkim odstępie czasu zmarły dwie ważne osoby. - Dziękuję wam wszystkim za słowa wsparcia dla mojej rodziny. Po kilkuletniej walce z nowotworem odszedł mój ojczym - czytamy na Instastories.

Te wieści rozrywają serce. Znana olimpijka zginęła w tragicznym wypadku, osierociła malutkiego syna

- Niedawno zmarła też partnerka mojego brata. To bardzo ciężki czas dla moich bliskich - dodała Kowalkiewicz. - Nie martwcie się o mnie. Jest mi po prostu bardzo przykro. Chciałabym ulżyć w bólu i cierpieniu moim najbliższym, ale niestety nie da się tego zrobić... - zakończyła wpis zawodniczka MMA.

Karolina Kowalkiewicz

i

Autor: Instagram/karolinakowalkiewicz

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Artur Szpilka na gorąco o Załęckim i "Diablo" Włodarczyku: Denis to UPASIONA ŚWINIA | Andrzej Kostyra
Najnowsze

Materiał sponsorowany