Kim jest Gamou Fall, nowy zawodnik FAME MMA?

2020-10-18 18:29 mso
Gamou Fall
Autor: Instagram / Gamou Fall Gamou Fall

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizacji FAME MMA. Już 21 listopada popularni celebryci wejdą do ringu, by wyjaśnić swoje konflikty lub sprawdzić swoje umiejętności ze świata sportów walki. Wśród nich jest m.in. aktor i model, Gamou Fall. Kim jest Gamou Fall, nowy zawodnik federacji FAME MMA?

Kim jest Gamou Fall, zawodnik FAME MMA 8?

Fani największej polskiej federacji freak-fightowej odliczają ostatnie dni do kolejnej gali FAME MMA. 21 listopada dwudziestu celebrytów ze świata internetu zmierzy się w dziesięciu pojedynkach! Będą gwiazdy znane z poprzednich edycji, choć nie zabraknie także debiutantów. Jednym z nich będzie Gamou Fall, który będzie przeciwnikiem wycofanego w ostatniej chwili z FAME MMA 7 Macieja "Szewca" Szewczyka.

Gamou Fall na co dzień zajmuje się aktorstwem. Miał okazję wystąpić w jednym z filmów Patryka Vegi "Botoks", gdzie zagrał epizodyczną rolę kierowcy Ubera w Paryżu. Występuje także w Teatrze Polskim w Poznaniu. W sieci można znaleźć także tropy wskazujące na to, że wystąpił m.in. w jednym z teledysków Sylwii Grzeszczak. Zajmuje się także modelingiem. Mierzy niecałe 190 centymetrów. Jego profil na Instagramie śledzi około 8 tysięcy fanów.

Najnowsze