Marian Ziółkowski wakuje pas

i

Autor: Screen - Viaplay

Dramat Ziółkowskiego

Kluczowa decyzja Mariana Ziółkowskiego! Zawodnik KSW nie mógł zrobić inaczej, jasna deklaracja

2023-06-04 8:44

Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym nie zabrakło emocji. W walce wieczoru pewnie pokonał Scotta Askhama, Mamed Khalidov. Niestety starcie co-main eventu zostało odwołane. Wielki dramat Mariana Ziółkowkiego, który zerwał więzadła na rozgrzewce tuż przed pojedynkiem. Zawodnik KSW podjął kluczową decyzję w sprawie pasa.

Gala XTB KSW Colosseum 2 przeszła do historii. Fani sportów walki byli świadkami ogromnego wydarzenia, które przysporzyło wiele emocji. Na PGE Narodowym zameldowali się jedni z najlepszych zawodników federacji KSW. Kibice mogli zobaczyć m.in. zwycięstwo Michała Materli z Radosławem Paczuskim, a także spektakularny nokaut Krzysztofa Głowackiego, który znokautował Patryka Tołkaczewskiego z pozycji na plecach. Nie zawiódł także Mamed Khalidov, legenda KSW w trzeciej rundzie efektownym uderzeniem potraktował Scotta Askhama, Brytyjczyk był bez szans, aby wybronić się z tej sytuacji. Wielu kibiców czekało także na jedną z najgłośniejszych walk podczas tego eventu, czyli starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Lepszy okazał się doświadczony pięściarz, który w drugiej rundzie pokonał byłego strongmana.

Marian Ziółkowski zwakował pas! Wielki dramat Polaka przed walką z Salahdinem Parnassem

Do niecodziennej sytuacji doszło przed co-main eventem. Marian Ziółkowski, który miał się zmierzyć z Salahdinem Parnassem, jednak do starcia nie doszło, ponieważ Polak podczas rozgrzewki doznał dramatycznej kontuzji. Były mistrz kategorii lekkiej nie krył zdenerwowania przez zaistniałą sytuację, w klatce zabrał głos. - Chciałbym tylko, żebyście wyobrazili sobie, co teraz czuję. Miesiąc temu miałem naderwane więzadło. Przepraszam wszystkich - powiedział Ziółkowski.

"Golden Boy" po wypowiedzi położył pas na środku i przekazał, że musi zwakować pas, ale zaznaczył, że wróci, aby go odzyskać.

Sonda
Jesteś fanem KSW?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze