Tomasz Hajto

i

Autor: Cyfra Sport Tomasz Hajto

Ekspert wybrał

Koniec Tomasza Hajty w telewizji?! Decyzja miała już zapaść. Były piłkarz zadecydował o przyszłości

2023-07-19 12:07

Tomasz Hajto od wielu lat pracuje jako ekspert telewizyjny i występuje przede wszystkim w Polsacie Sport. Jego opinie bardzo często budzą kontrowersje, ale nie zachwiało to jego pozycją na rynku. Teraz Hajto ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki i zawalczyć na CLOUT MMA. Z doniesień medialnych wynikało, że Polsat postawił mu ultimatum - albo MMA albo praca w telewizji. Hajto miał podjąć decyzję.

Tomasz Hajto najpierw jako piłkarz, a następnie jako ekspert telewizyjny był barwną postacią. Jego kariera jako komentatora sportowego, który obsługiwał w dużej mierze mecze reprezentacji Polski, związana była z Polsatem Sport. Jeszcze do niedawna Hajto był częstym gościem przed spotkaniami Ligi Mistrzów. Niebawem wszystko może się jednak zmienić. Już kilka dni temu "Przegląd Sportowy" poinformował, że Polsat postawił byłemu zawodnikowi ultimatum.

Koniec Hajty w telewizji? Były piłkarz miał zadecydować

Bo Hajto zdecydował się przyjąć ofertę CLOUT MMA i na gali, która odbędzie się 5 sierpnia, zmierzy się ze Zbigniewem Bartmanem. I to właśnie występ 51-latka na freakowej federacji miał nie spodobać się osobom decyzyjnym w Polsacie. Hajto miał więc wybór, albo porzuca plany debiutu w mieszanych sztukach walki, albo odchodzi ze stacji telewizyjnej.

Najnowsze doniesienia świadczą o tym, że były zawodnik miał już podjąć decyzję. I ta jest nie po myśli Polsatu. Według ustaleń "Faktu" Hajto zdecydował się porzucić rolę eksperta i mimo wszystko spróbować swoich sił w MMA. Dlatego w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy byłego zawodnika w telewizji. Przynajmniej w dotychczasowej roli.

Sonda
Kto wygra walkę Bartman - Hajto?
Najnowsze