Krwawa jatka w walce wieczoru FEN 27! Paskudne rozcięcie na twarzy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2020-01-19 11:20 MSo
Paskudna kontuzja w walce Rębecki - Magomedov
Autor: PolsatSport.pl ZRZUT EKRANU Paskudna kontuzja w walce Rębecki - Magomedov

Kolejny raz gala spod znaku Fight Exclusive Night nie rozczarowała licznie zgromadzonych fanów! W szczecińskiej Netto Arenie ciekawie było m.in. podczas walki wieczoru, w której mistrzowskiego pasa bronił Mateusz "Chińczyk" Rębecki. Ten brutalnie rozbił łokciami twarz Magomeda Magomedova, która momentalnie zalała się krwią. Rosjanin będzie miał pamiątkę po pobycie w Polsce w postaci blizny po paskudnym rozcięciu.

Na ten pojedynek fani zgromadzeni w szczecińskiej Netto Arenie czekali najbardziej! W walce wieczoru gali FEN 27 Mateusz "Chińczyk" Rębecki bronił mistrzowskiego pasa przed Magomedem "Kobrą" Magomedovem. Rosjanin stoczył 14 pojedynków w zawodowej karierze, z których wygrał dwanaście i aż osiem przed czasem!

Rosjanin świetnie czuje się w parterze. Siedem ze zwycięstw osiągał poprzez poddanie przeciwników. Tym razem, to "Chińczyk" rozdawał karty w parterze. Rębecki czuł się w tej płaszczyźnie jak ryba w wodzie i szybko zdominował "Kobrę". Ten, choć próbował się wywinąć z kolejnych niekorzystnych pozycji, przyjął na twarz mnóstwo łokci.

W pewnym momencie jego twarz zalała się krwią. W niej była nie tylko mata, ale także ręka Rębeckiego. Sędzia po kolejnych ciosach spadających na głowę Rosjanina wkroczył do akcji i słusznie zdecydował się na przerwanie starcia. Mistrzowski pas zostaje więc w Polsce!

Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov
Autor: PolsatSport.pl ZRZUT EKRANU Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov
Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov
Autor: PolsatSport.pl ZRZUT EKRANU Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov
Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov
Autor: PolsatSport.pl ZRZUT EKRANU Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov

Kolejna gala Fight Exclusive Night oznaczona numerem 28 odbędzie się w 28. marca w Lublinie. Podczas walk zaprezentują się m.in. Szymon Bajor i Rafał Kijańczuk. Pierwszy z nich ma stanąć przed szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej.