Justyna Żyła nie zapomniała o Piotrze! Przygotowała mu urodzinową niespodziankę [ZDJĘCIE]

2020-01-19 10:41 MSo
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Autor: Instagram / CyfraSport Justyna Żyła i Piotr Żyła

Czy relacje na linii Piotr i Justyna Żyłowie powoli ulegają ociepleniu i poprawie? Małżeństwo już dłuższy czas jest po rozwodzie, ale celebrytka mówiła, że długo nie była w stanie się w nikim zakochać. Wiele wskazuje na to, że stosunki są coraz lepsze. Justyna, która często przypomina fanom o swoim kulinarnym hobby, pochwaliła się przygotowaną urodzinową niespodzianką dla skoczka!

Nie od dziś wiadomo, że Justyna Żyła uwielbia gotować! Zdjęcia jej dań często pojawiają się na InstaStories lub w zwykłych postach na Instagramie. Była żona polskiego skoczka prowadzi blog kulinarny - rzadko w jej wykonaniu widujemy jednak łakocie. Celebrytka chwali się najczęściej innymi daniami.

Z okazji 33. urodzin Piotra Żyły, Justyna upiekła razem z wspólnymi dziećmi tort! - Praca zespołowa. Z niewielką pomocą „wyrośniętych krasnoludków" dzieci przygotowały tort dla taty - czytamy w najnowszym wpisie na Instagramie. Możemy być pewni, że skoczek będzie przygotowaną niespodzianką zachwycony.

Powodem jest nie tylko to, że ten, z pewnością przepyszny, tort przygotowały także jego ukochane dzieci! Warto zwrócić uwagę na ozdobę, która znalazła się na samej górze pięknie udekorowanego ciasta. Na szczycie zdobił go bardzo ładnie odwzorowany Pokemon, Charizard! Jak dobrze wiadomo, Piotr jest wielkiem fanem nie tylko tej serii animowanej bajki, ale także gry Pokemon GO, w której samemu można wcielić się w trenera magicznych stworzeń!

Zdjęcie ozdoby w postaci Pokemona można zobaczyć, przewijając zdjęcia w prawo!

Czy to znak, że między Justyną a Piotrem stosunki uległy poprawie? Jak przypomina Plotek.pl, przez dłuższy czas para miałą się nie dogadywać. Wszystko wskazuje na to, że teraz jest już zdecydowanie lepiej. Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami regularnie pojawia się na skoczniach, także by dopingować byłego męża.

Najnowsze