KSW 74: De Fries vs Prasel

i

Autor: Materiały prasowe KSW KSW 74: De Fries vs Prasel

Hitowa gala KSW

KSW 74: Gdzie oglądać galę KSW 74 DZISIAJ? Na jakim kanale TV KSW 74 STREAM ONLINE w internecie. KSW 74 10.09 TRANSMISJA TV i LIVE ONLINE

2022-09-10 16:49

Gdzie oglądać KSW 74? Transmisja TV, PPV, stream online z gali KSW 74. KSW 74 LIVE ONLINE dzisiaj 10.09.2022. Gdzie obejrzeć KSW 74 w telewizji i internecie? Ile emocji będzie towarzyszyć gali KSW 74! W walce wieczoru dojdzie do brazylijsko-angielskiego starcia. Phil De Fries będzie bronił pasa wagi ciężkiej w starciu z Ricardo Praselem. Czy Anglik wciąż pozostanie niepokonany? Były wojownik organizacji UFC będzie bronił pasa siódmy raz w karierze. W poniższym artykule dowiesz się, gdzie obejrzeć KSW 74. KSW 74 GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA KSW 74 w internecie i TV.

KSW 74: Gdzie oglądać galę? Transmisja TV i stream online

Przed nami kolejna gala organizacji KSW. W Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się KSW 74. Gdzie oglądać KSW 74 w telewizji i internecie, jeśli nie możesz być osobiście na gali? Przed nami dziewiąta tegoroczna gala największej polskiej organizacji MMA. W walce wieczoru dojdzie do kolejnego starcia w wadze ciężkiej. Phil De Fries będzie bronił mistrzowskiego pasa po raz siódmy. Jego rywalem będzie Ricardo Prasel, który zanotował niesamowity start – dwukrotnie sprawił gigantyczną sensację, pokonując Michała Kitę i Daniela Omielańczuka.

KSW 74 KARTA WALK

Prasel po raz trzeci będzie wielkim underdogiem starcia. Czy to będzie dla niego dodatkowa motywacja? - Byłem wielkim underdogiem, gdy biłem się z Michałem Andryszakiem i Karolem Bedorfem. Kita zmęczył się bijąc go… Ja do tego nie dopuszczę. Będę miał więcej siły. Walka z Danielem? Prasel potrafi robić dźwignie na nogi. Pracowałem nad obroną przed tym – mówi De Fries przed sobotnim starciem w rozmowie z „Super Expressem”.

Sonda
KSW 74: Kto wygra walkę De Fries - Prasel?

KSW 74: Kto walczy na gali KSW 74?

Na gali KSW 74 zobaczymy kilka emocjonujących starć. W co-main evencie do klatki wejdzie Damian Janikowski, który zmierzy się z weteranem organizacji UFC Tomem Breesem. W drugim hitowym starciu wagi ciężkiej zmierzą się dwaj byli pretendenci do pasa – Darko Stosić i Michał Kita. W klatce pojawią się także Cezary Kęsik, Tomasz Romanowski, Anita Bekus czy Paweł Polityło.

KSW 74 De Fries - Prasel: Gdzie obejrzeć?

Gala KSW 74 odbędzie się już w sobotę, 10 września. Początek transmisji z gali zaplanowano na godzinę 19:00. Początek wydarzenia około 20:00. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.pl. Gala nie będzie transmitowana w Polsce w żadnej telewizji. W walce wieczoru Phil De Fries zmierzy się z Ricardo Praselem. Pojedynek wieczoru nie powinien rozpocząć się przed godziną 23:30.

Mistrz KSW Phil De Fries rzuca wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu. Pobiją się o... pas emeryta?

Kulisy debiutu Artura Szpilki na gali KSW
Najnowsze