Lexy Chaplin na High League 4

i

Autor: High League Lexy Chaplin zawalczy na High League 4!

Lexy Chaplin wraca do klatki! Kolejna gwiazda High League 4, szykuje się hitowa walka

2022-07-13 18:04

Federacja High League odpaliła kolejną bombę! Po ogłoszeniu walki Artura Szpilki na gali High League 4 przyszedł czas na następny hit. Podczas najbliższej "Wysokiej Ligi" do klatki wróci Lexy Chaplin! Gwiazda dwóch pierwszych gal federacji miała krótką przerwę, ale już 17 września w Arenie Gliwice ponownie wejdzie do oktagonu. Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek i youtuberek jest gwarancją hitowej walki!

Idolka nastolatek i gwiazda social mediów do HIGH League dołączyła jako jedna z pierwszych. Wystąpiła w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Przegrała wtedy przez decyzję z Natalią “Natsu” Karczmarczyk. Pomimo rezultatu udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce. Lexy Chaplin zmieniła swój tryb życia, co zaowocowało już podczas drugiej gali. Wtedy skonfrontowała się z Agatą “Fagatą” Fąk. Pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Do efektownego triumfu potrzebowała niecałych dwóch minut!

Norman Parke wyrzucony z FAME MMA! Szokujący powód, organizacja wyłożyła wszystko czarno na białym

Na gali High League 4 wystąpi też Artur Szpilka! Ma on 7 potencjalnych rywali:

Lexy Chaplin wraca do klatki! Kolejna gwiazda High League 4

Wcześniej Lexy Chaplin znana była przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowała swoją pozycję głównej kreatorki rzeczywistości internetowej. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie "Team X". Filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Poczynania młodej celebrytki już teraz śledzą miliony fanów. Na Instagramie przekroczyła barierę dwóch milionów obserwujących. Jej zasięgi potwierdzają tezę, że jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. 

SZOK! Artur Szpilka zadebiutuje we freak-fightach. Niespodziewany transfer High League

Sonda
Czekasz na debiut Szpilki w High League?

Gala HIGH League 4 odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. W piątek o godz. 11:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na to wydarzenie na Eventim.pl. W karcie walk znajdą się największe polskie gwiazdy showbiznesu, rozrywki i sportu - między innymi słynny pięściarz i pretendent do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka. To dopiero początek wielkich ogłoszeń!

Karta walk:

  • Lexy Chaplin vs TBA
  • Artur Szpilka vs TBA
Artur Szpilka po debiucie w MMA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze