Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

Niecodzienne wideo

Mamed Khalidov ledwo oddychał. Szef KSW musiał mu pomagać. Takiego nagrania legendy jeszcze nie było

2023-03-10 10:35

Mamed Khalidov mimo upływającego czasu wciąż nie ma dosyć kolejnych wyzwań w mieszanych sztukach walki. Doświadczony zawodnik nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w KSW i już w czerwcu ponownie zawalczy dla tej federacji. Khalidov ma mnóstwo fanów, którzy uwielbiają go nie tylko za popisy w klatce, ale także za poczucie humoru. Ostatnie nagranie ponownie rozbawiło internautów.

Mamed Khalidov to niekwestionowana gwiazda KSW. Z tą federacją olsztynianin związany jest w zasadzie od początku jej istnienia i bez wątpienia na zawsze pozostanie w pamięci kibiców. Khalidov dał mnóstwo wspaniałych walk, wielokrotnie zachwycał poddaniami, czy spektakularnymi nokautami, a teraz budzi podziw niezwykłą formą w wieku 42 lat. Dobrą dyspozycję potwierdził w grudniu, kiedy to pokonał Mariusza Pudzianowskiego.

Khalidov rozbawił kibiców. Wszystko przez nagranie z szefem KSW

Po starciu z inną legendą KSW pojawiło się wiele głosów, że była to ustawiona walka. Wówczas pojawiło się nagranie opublikowane na profilu Mameda Khalidova w mediach społecznościowych, w którym prześmiewczo opowiadał, jak wszystkie inne jego pojedynki zostały ustawione. Było to rzecz jasna ironiczne podejście do oskarżeń ze strony niektórych internautów. Już wówczas można było zobaczyć, że Khalidov ma zadatki na dobrego aktora.

Teraz to niejako potwierdził i znów rozbawił fanów. Legenda KSW na Instagramie opublikowała nagranie ze spaceru, na którym widzimy również Macieja Kawulskiego, jednego ze współwłaścicieli KSW. Na wideo Khalidov niebywale dyszy i udaje, że brakuje mu tchu. - Maciej Kawulski razem na szczyt, dziękuje że mogę liczyć na twoje ramie - brzmi opis nagrania. Fani w komentarzach nie ukrywali swojego rozbawienia grą aktorską Khalidova i komplementowali za pomysł na film.

Sonda
Czy Mamed Khalidov będzie jeszcze mistrzem KSW?
Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze