Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

To będzie hit!

Mamed Khalidov ujawnił kulisy swojej kolejnej walki?! Tajemniczy post gwiazdy KSW, wulkan emocji

2023-02-27 12:07

Organizacja KSW szykuje potężne wydarzenie! Nadchodzi gala KSW Colloseum 2 na Stadionie Narodowym. W czerwcu zobaczymy wiele hitowych starć, które mają zapełnić drugi raz w historii największą arenę w Polsce. Mamed Khalidov na Facebooku opublikował wymowną grafikę. Czy zdradził w ten sposób kulisy swojego kolejnego pojedynku. Tajemniczy post rozgrzał wyobraźnię kibiców.

Mamed Khalidov zawalczy znowu na Stadionie Narodowym? Coraz więcej na to wskazuje! Polska gwiazda mieszanych sztuk walki może być jednym z bohaterów KSW Colloseum 2. Na jego mediach społecznościowych pojawiła się wymowna grafika, która zdaniem kibiców zapowiada jego kolejne starcie. Nie można tego wykluczyć! Wyobraźnia fanów mocno się rozpaliła, a w komentarzach pojawiły się już typy na jego potencjalnego przeciwnika w kolejnej walce.

Szef KSW ujawnił przełomowe wieści o gali na PGE Narodowym! Wszyscy się tego domyślali, teraz to oficjalne

Mamed Khalidov zawalczy na KSW na Stadionie Narodowym? Wymowna grafika

Khalidov może być jedną z głównych gwiazd na Stadionie Narodowym. Zawodnik, który ostatnio rozprawił się z Mariuszem Pudzianowskim, może być bohaterem KSW Colloseum 2. Na swoim Facebooku opublikował grafikę, na której stoi razem z wilkiem i wypatruje w kierunku świecącego się w oddali Stadionu Narodowego.

Ten wpis nie potrzebował żadnych słów, by kibice dyskutowali w komentarzach, kto może być jego rywalem. Roberto Soldić? Scott Askham? Możliwości i domysłów jest wiele.

Znamy walkę wieczoru XTB KSW 81! Kolosalne starcie o pas, kto zostanie następcą Soldicia?

Tak mieszka Mamed Khalidov. Legendarny wojownik KSW ma potężną posiadłość niedaleko Olsztyna

Kiedy jest gala KSW Colloseum 2?

Gala KSW na Stadionie Narodowym jest zaplanowana na 3 czerwca 2023 roku. Na razie nie wiadomo, kto pojawi się na karcie walk. Plotkowano o tym, że w klatce może zawalczyć Artur Szpilka z Mariuszem Pudzianowskim. Takie rozwiązanie podczas transmisji gali z Liberca sugerował Mateusz Borek.

Sprzedaż biletów wystartowała na platformie eBilet.pl. Pierwszego dnia od pojawienia się informacji sprzedano ponad 5000 biletów!

Sonda
Wybierasz się na galę KSW na PGE Narodowym?
Listen on Spreaker.
Najnowsze