Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov i ring girls KSW

i

Autor: Super Express Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov i ring girls KSW

Tylko u nas!

Mamy nagranie, jak Pudzianowski potraktował seksowne ring-girls KSW. "Dobra, starczy baby"

2022-12-17 12:48

W sobotę wieczorem walka, na którą czeka cała Polska! W Arenie Gliwice na gali XTB KSW 77 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. W piątek legendy KSW po raz ostatni spojrzały sobie głęboko w oczy przed bitwą, która wywołuje ogromne emocje.

Były strongman wniósł w piątek na wagę 117,5 kg, przy "zaledwie" 93,3 kg Mameda. To ponad 24 kg różnicy! Khalidov po oficjalnej ceremonii ważenia nie ukrywał, że taka przewaga w warunkach fizycznych będzie dla niego ogromnym wyzwaniem. Mimo to w zdecydowanej większości eksperci stawiają jednak na jego wygraną. Wszyscy zgodnie zaznaczają, że to zestawienie z gatunku tych najbardziej wyrównanych, ale jak już mają wskazać zwycięzcę, to zazwyczaj pada nazwisko właśnie Khalidova.

Pudzianowski do ring girls - ""Dobra, starszy baby, koniec gwiazdorzenia"

W piątek po ważeniu nie zabrakło tradycyjnych rozmów bohaterów walki wieczoru z dziennikarzami, ale Pudzianowski i Khalidov skusili się także na fotki z seksownymi ring girls KSW. Najbardziej speszony mini sesją był... Pudzianowski, który po kilku sekundach pozowania rzucił do kobiet "Dobra, starszy baby, koniec gwiazdorzenia" i się oddalił.

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze