Marcin Dubiel

i

Autor: HIGH League / Materiały prasowe Marcin Dubiel

Wielki powrót

Marcin Dubiel wraca do klatki. Poznaliśmy jego rywala, ostatnio brutalnie znokautował przeciwnika na High League

2023-02-06 12:26

Marcin Dubiel wraca do klatki - tym razem w organizacji High League. Popularny YouTuber zmierzy się już 18 marca z Jarosławem "pashąBicepsem" Jarząbkowskim. Popularny esportowiec wejdzie do okrągłej klatki po kontuzji i jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta. To on ustrzelił Michała "Owcę" Owczarzaka z ekipy WK, bezlitośnie go nokautując. Czy teraz to powtórzy?

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski poznał rywala w swoim debiucie w MMA. Legenda polskiego Counter-Strike’a zmierzy się z niesamowitym w ostatnich walkach Marcinem Dubielem! Pojedynek już 18 marca na HIGH League 6 w Spodku. Jarząbkowski i Dubiel w ostatnim roku zachwycali w swoich pojedynkach w klatce. Pora zestawić ich naprzeciwko siebie. To musi oznaczać wyjątkowe zestawienie!

Kim jest pashaBiceps, rywal Dubiela na High League?

“pashaBiceps” to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Katowicki Spodek to dla niego bardzo ważne miejsce. Szczególnie istotna jest data 16 marca 2014 roku. Wtedy publiczność w Spodku oszalała. Polski skład Virtus.pro zdobył puchar podczas zawodów Intel Extreme Masters, na stałe wpisując się w świadomość kibiców w naszym kraju.

Boxdelowi grożono tuż przed walką z Jóźwiakiem! Szef FAME MMA drży o swoje bezpieczeństwo, mamy komentarz

“pashaBiceps” spełnił swoje marzenie o debiucie w sportach walki w lutym ubiegłego roku. W walce wieczoru gali HIGH League 2 w Krakowie, na zasadach boksu w małych rękawicach, pokonał przez TKO w drugiej rundzie kulturystę-youtubera, Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

Pojedynek Jarząbkowskiego z Owczarzakiem przeszedł do historii polskich freak-fightów. “pashaBiceps” i “Owca WK” dali niesamowity pojedynek, który kibice uznali jako jeden z najlepszych nie tylko w klatce HIGH League, ale w całym roku 2022.

High League 6: Marcin Dubiel - bilans walk

Przeciwnikiem “pashy” na HIGH League 6 będzie jeden z najlepszych polskich freak-fighterów, znacznie bardziej doświadczony w MMA, Marcin Dubiel. Influencer-youtuber stoczył już sześć walk, z czego w czterech zwyciężył. Pokonywał Cezarego Nykiela, Wojciecha Przeździeckiego, Kacpra Błońskiego i Mateusza Trąbkę. W ostatnich walkach, przeciwko "Blonsky'emu" i "Trombie" zachwycał. W swojej jedynej walce w HIGH League przegrał z raperem Alberto Simao, ale również pokazał się ze świetnej strony.

Ujawniamy, gdzie i kiedy FAME MMA 18! Oficjalne informacje federacji, kolejna gala na Śląsku [TYLKO U NAS]

Pojedynek odbędzie się w formule MMA w limicie wagowym do 79,5 kg. Dystans czasowy to trzy rundy po trzy minuty. HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Poza “pashąBicepsem” zapowiedziano już wyjątkowy pojedynek Marcina “El Testosterona” Najmana z Jackiem “Muranem” Murańskim. Do klatki wróci też mistrzyni wagi muszej, Lexy Chaplin.

Sonda
High League 6: Kto wygra walkę Dubiel - pashaBiceps?
Najnowsze