Marcin Najman będzie WYZYWANY bez żadnej litości. Ludzie zapłacą, żeby tego słuchać!

2021-01-19 7:19 jwa
Marcin Najman
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Marcin Najman w ostatnich miesiącach cieszy się niesłabnącą popularnością w naszym kraju. Po swoich pierwszych walkach na FAME MMA zgromadził sporą rzeszę fanów, ale ostatnio ich zaufanie wystawił na srogą próbę. Teraz każdy rozżalony będzie miał niezwykłą okazję, by posłuchać, jak inni obrażają "El Testosterona". Wystarczy, że zapłaci za taką możliwość i usłyszy stek przytyków w stronę Marcina Najmana!

Marcin Najman to jedna z najpopularniejszych postaci polskiego internetu. Szerzej rozpoznawalny stał się, gdy kilka lat temu zdecydował się na walkę z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW. Od samego początku był postacią kontrowersyjną. Wielu kibiców uważało, że nie ma nic wspólnego ze sportem. On jednak się nie poddawał aż trafił do federacji FAME MMA. Tam zdobył rzeszę fanów, ale część z nich ostatnio odwróciła się od niego po wydarzeniach ze starcia z Don Kasjo. Teraz będą mieć oni okazję, by ponaigrywać się z "El Testosterona". Będzie on bowiem publicznie wyzywany i atakowany, a każdy chętny po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, dostąpi możliwości słuchania steku wyzwisk pod adresem sportowca. Ciekawe tylko, co na to wszystko żona Marcina Najmana, której zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Sprawdź: Postawili nietypowy pomnik Marcinowi Najmanowi. Jest jeden problem, może szybko zniknąć

Już 5 lutego będzie miało miejsce wydarzenie, na które czeka pół Polski - roast Marcina Najmana! Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego sportu i showbiznesu będzie grillowana przez plejadę celebrytów i komików, a każdy fan będzie mógł to obejrzeć na żywo w Internecie lub samemu wziąć udział, dostarczając organizatorom własny materiał! Transmisja odbędzie się w systemie PPV. Możliwy jest zakup w pakiecie z galą MMA-VIP, na której 12 lutego Najman zmierzy się z influencerem Taxi Złotówą.

Zobacz: SZOKUJĄCE informacje o wykształceniu Marcina Najmana. Jest jak Fryderyk Chopin. To nie żart!

Roast Marcina Najmana. Kto weźmie udział?

W roaście Marcina Najmana wezmą udział m.in. Krzysztof Skiba, freak-fighter i YouTuber Bonus BGC oraz wspomniany już Taxi Złotówa, który tydzień później powalczy Najmanem na zasadach MMA. Nazwiska kolejnych gości, którzy pojawią się na tym wydarzeniu, by wbić Najmanowi werbalne szpilki, zostaną ogłoszone w najbliższych dniach. Fani już teraz domagają się, by wystąpił także Krzysztof Stanowski, który od wielu miesięcy prowadzi z Najmanem internetowy konflikt. Transmisja będzie dostępna na stronie www.roastnajmana.pl w cenie 14,95 PLN.

Sprawdź: Leo Messi pozazdrościł Najmanowi?! Tylko spójrzcie na TO ZDJĘCIE, uderzające podobieństwo

Dodatkową gratkę dla widzów stanowi fakt, że lutowy roast Marcina Najmana będzie interaktywny – każdy może wziąć w nim udział i wbić celebrycie swoją szpileczkę. Jak tego dokonać? Wystarczy wypełnić formularz na oficjalnej stronie wydarzenia lub wysłać materiał na adres e-mail: info@roastnajmana.pl.

Sprawdź: Marcin Najman jak Robert Lewandowski! Dla wielu to będzie szok, padła też ważna zapowiedź [WIDEO]

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]
Najnowsze