Marcin Najman bez hamulców ZAORAŁ Rafała Trzaskowskiego. "Czy Ciebie popie****** do reszty?!"

2020-09-23 17:21 DKO
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman przyzwyczaił swoich kibiców do tego, że nie boi się podejmować ciężkich tematów i często wypowiada się w mediach społecznościowych. Ostatnio na celownik wziął sobie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Polityk został mocno zaatakowany przez zawodnika FAME MMA, a wszystko zaczęło się od mandatu za parkowanie.

Mało jest takich sportowców jak Marcin Najman. Były pięściarz, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki stał się popularny między innymi dzięki swoim ostrym wypowiedziom. 41-latek nie boi się wypowiadać na tematy światopoglądowe, czy polityczne. Zazwyczaj wywołuje swoimi słowami spore poruszenie, a niekiedy nawet małe skandale.

KOSMICZNE ZAROBKI gwiazd FAME MMA! ASTRONOMICZNA FORSA, padają KONKRETNE KWOTY

FAME MMA 7: Marcin Najman po zwycięstwie nad Lwem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Teraz od Najmana dostało się Rafałowi Trzaskowskiemu. - Drodzy warszawiacy, kogo wy wybraliście na prezydenta swojego miasta - zaczyna się wypowiedź Najmana opublikowana na Twitterze. Potem już tak łagodnie nie jest. Powodem, dla którego zawodnik zdecydował się nagrać wideo odnoszące się do prezydenta, był mandat jaki dostał za przekroczenie czasu parkowania.

GRUBE GRZMOTY oficjalnie potwierdzone. Usyk i Chisora poznali datę walki

Najman pokazuje bilet parkingowy, na którym widnieje godzina 11:17, a następnie informuje, że po przekroczeniu tego czasu o kilka minut, dostał opłatę dodatkową w wysokości 250 zł. - Ja mam jedno pytanie do pana prezydenta Warszawy. Odpowiedz mi, człowieku, tylko na jedno pytanie mi odpowiedz: czy ciebie popi******* już do reszty?! 250 zł ściągać z ludzi, bo się spóźnili kilka minut do samochodu?! Człowieku, przecież to jest jak ściąganie haraczy, czy ty tego nie rozumiesz? - grzmi Najman. Były pięściarz dodaje jednocześnie, że on mandatu nie zapłaci.

Najnowsze