Marcin Najman idzie na wojnę z Pudzianowskim! Temat po którym rozpętała się burza. Grozi upierd******* ręki

2021-04-22 13:36 ŁOLI
Marcin Najman, Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/ marcin.najman, pudzianofficial Marcin Najman, Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski w ostatnich dniach stał się jedną z najgorętszych postaci w Internecie. Wszystko za sprawą posta w mediach społecznościowych, w którym "Pudzian" wspomniał metody wychowawcze swoich rodziców, co nie spodobało się wszystkim internautom. Wychowanie twardą ręką postanowił skomentować również Marcin Najman, który wraz z żoną wychowuje ośmioletnią córkę. Przy tej okazji "El Testosteron" nie przebierał w słowach i jasno określił co zrobi każdemu, kto podniesie rękę na jego pociechę.

Ostatnie dni zdecydowanie nie należały do najlżejszych w życiu Mariusza Pudzianowskiego. Strongman oraz gwiazdor federacji KSW musiał zmierzyć się z ogromną falą krytyki po tym, jak wielu internautom nie spodobał się jego post o "twardym wychowaniu" przez jego rodziców. "Pudzian" wprost określił, że o ile niejednokrotnie musiał się z nim zmierzyć, to koniec końców jest dumny swoim rodzicom, bo dzięki temu wyszedł na ludzi. To jednak nie przekonało sporej części internetowej społeczności, a strongmanowi nieźle się oberwało. Sytuacji nie zmienił nawet fakt, że Pudzianowski od lat pomaga potrzebującym dzieciom. Sytuację, w której znalazł się gwiazdor KSW postanowił skomentować również Marcin Najman, który w mocnych słowach odniósł się do stosowania kar fizycznych. "El Testosteron" wraz z żoną wychowuje ośmioletnią córkę i nie wyobraża sobie stosowania takich metod wychowawczych. 

Najman idzie na wojnę z Pudzianowskim

Pięściarz z Częstochowy niejednokrotnie dzielił się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami ze swoją pociechą, na których wyraźnie widać, jaka więź łączy ojca z córką. "El Testosteron" nie miał zamiaru więc hamować się podczas krytykowania "twardego wychowania". Przy tej okazji, Najman postanowił podzielić się informacją co zrobi każdemu, kto tylko podniesie rękę na jego córkę. Całą wypowiedź Marcina Najmana znajdziecie w naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

W środku nocy Marcinowi Najmanowi puściły hamulce. Szokująca teoria o szczepionkach i martwych dzieciach

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze