W środku nocy Marcinowi Najmanowi puściły hamulce. Szokująca teoria o szczepionkach i martwych dzieciach

2021-04-18 7:49 Marcin Długosz
Marcin Najman
Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Choć Marcin Najman związany jest przede wszystkim ze sportami walki i z tego właśnie powodu dorobił się popularności, to nie ogranicza swojej aktywności wyłącznie do brania udziału w kolejnych galach czy ich organizowaniu. Były pięściarz często dzieli się też swoimi przemyśleniami na tematy światopoglądowe. Tak też postąpił w nocy z soboty na niedzielę, gdy postanowił zabrać głos w kwestii szczepionek na koronawirusa.

Niepowodzenia sportowe

W ostatnich latach Marcin Najman nie mógł mówić o zbyt udanych podbojach w sportach walki. Bardzo głośno zrobiło się o nim zwłaszcza pod koniec 2020 roku, kiedy w ramach FAME MMA zmierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Jego rywal na kilka dni przed walką pomówił go o rzekomy romans z Esmeraldą Godlewską, co wywołało wściekłość częstochowianina. Taką, że postanowił zaatakować przeciwnika niezgodnie z zasadami i przegrał walkowerem. Później zaś, już przy okazji organizowanej samemu gali MMA VIP, uległ "Taxi Złotówie".

Gwiazda FAME MMA w szpitalu! Zamknęli go w... izolatce, kuriozalna sytuacja

Nocna teoria

Marcin Najman nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do angażowania się w sporty walki. Bardzo chętnie komentuje także bieżące wydarzenia polityczne czy ogólnie dzieli się światopoglądem. "El Testosteron" lubi wyrażać swoje zdanie w sposób głośny i zdecydowany. Tak też zrobił w nocy z soboty na niedzielę. Na jego profilu na Instagramie pojawiła się szokująca teoria dotycząca powiązania szczepionek na koronawirusa z "komórkami zabitego dziecka w Holandii". W grę wszedł także temat aborcji.

Odczłowieczanie

"Dla mnie to odczłowieczanie ludzi. Czy gdyby panował ogromny głód i groziłaby wam z tego powodu śmierć, dalbyście swoją zgodę na mordowanie dzieci i ich zjadanie? Nie, nie, nie" - zaznaczył na samym końcu swojego wynurzenia Marcin Najman. Jak widać "El Testosteron" rozmyśla po nocach o kwestiach, których z pewnością nie porusza się każdego dnia. Swoją teorią podzielił się z internautami, ale chyba nie chciał wejść z nimi w dyskusję. Wyłączył bowiem opcję dodawania komentarzy, licząc wyłącznie na polubienia.

Zawodnik MMA zdradza ile Najman płaci za walki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze