Najman wyciągnął swój INSTRUMENT na oczach Wojewódzkiego. Zagrał na nim jak za dawnych lat

2021-02-23 14:13 jwa
Marcin Najman, Kuba Wojewódzki
Autor: SE Marcin Najman, Kuba Wojewódzki

Marcin Najman wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczyć o tym może nie tylko rosnąca liczba fanów w mediach społecznościowych, lecz także udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych. Kuba Wojewódzki, który prowadzi swój show w TVN, postanowił zaprosić Najmana do jednego z odcinków. Ten bez żadnego skrępowania na wizji pokazał swoje umiejętności gry na instrumencie ku zaskoczeniu widzów i samego prowadzącego.

Marcin Najman to człowiek wielu talentów. Kibice sportu najlepiej pamiętają go z występów w boksie i MMA. Tej ostatniej dyscyplinie poświęcił kilka lat. Niedawno postanowił zakończyć ostatecznie karierę po porażce z Taxi Złotówą na gali MMA Vip. Niektórzy kibice liczą jednak na powrót "El Testosterona" do klatki. Okazało się, że sport to tylko jedna z dziedzin, które interesują Najmana. O jego niezwykłym muzycznym wykształceniu pisaliśmy już jakiś czas temu, a szczegóły znajdziecie w poniższej galerii. Teraz postanowił dać próbkę umiejętności szerszemu gronu. Gdy Kuba Wojewódzki zaprosił Najmana do swojego programu, ten musiał liczyć się z tym, że będzie musiał wykonać jakieś nietypowe zadanie. Tak się faktycznie stało. W pewnym momencie Marcin Najman zaprezentował publice ogromny instrument i zaczął go używać przy wszystkich!

Sprawdź: Narzeczona Artura Szpilki zrobiła coś, czego kobiety mogą tylko zazdrościć. Kamila Wybrańczyk zbija kasę metodą na perfumy!

Marcin Najman nie miał żadnych oporów przed prezentacją własnych umiejętności. Trzeba przyznać, że zdolności te są prawdziwą rzadkością. Niewielu jest bowiem ludzi, którzy potrafią z marszu stanąć przy ogromnym kontrabasie i grać na nim jak wirtuoz.

Tymczasem zupełnie nieskrępowany sytuacją Marcin Najman przed Kubą Wojewódzkim i milionami telewidzów wydobywał z instrumentu kolejne piękne dźwięki, co tylko pokazuje, że wiele lat nauki w szkole muzycznej nie poszło na marne.

Z pewnością wielu, w tym sam Kuba Wojewódzki, było zaskoczonych kolejnym talentem "El Testosterona". Niektórzy na pewno będą życzyli mu rozpoczęcia kariery muzycznej po zawieszeniu rękawic na kołku.

Zobacz: UJAWNIONO nieznaną rodzinę Witkacego! Nie do wiary czym się zajmuje ten człowiek, który mieszka w raju!

Marcin Najman sam na Twitterze pochwalił się zdjęciem z nagrania programu Kuby Wojewódzkiego. Zamieścił przy tym zabawny podpis, który wielu osobom przypadł do gustu. Przy fotce pojawiło się od razu sporo reakcji. Były to zarówno polubienia, jak i komentarze. "Duży facet z dużym instrumentem" - napisał przy fotce Najman.

Sprawdź: Wielka awantura rozpętała się u Kamila Stocha. Padały niewybaczalne słowa. Straszne doświadczenie

Najnowsze