Wielka awantura rozpętała się u Kamila Stocha. Padały niewybaczalne słowa. Straszne doświadczenie

2021-02-23 12:25
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch był świadkiem ogromnej awantury! Podczas niej padły okropne określenia, których nikt chyba nie chciałby usłyszeć pod swoim adresem. Niestety, w dobie internetu takie sytuacje są na porządku dziennym. Kibice na Instagramie Kamila Stocha bardzo często dają upust emocjom, komentując kolejne wpisy skoczka. Tym razem jednak wszystko zaszło o krok za daleko. Wystarczyła iskra, by wybuchł potężny pożar!

Kamil Stoch doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej popularności na Instagramie. Po każdym wpisie skoczka narciarskiego na portalu społecznościowym pojawiają się setki komentarzy od kibiców. Czasami Kamil Stoch może poznać nietypowe prawdy ludowe, o czym przeczytacie w poniższej galerii. Tym razem jednak było bardzo niemiło. Pod zdjęciem Kamila Stocha wybuchła sporego kalibru awantura, a kibice na cel obrali sobie szczególnie jedną osobę. Czytając komentarze nie sposób oprzeć się wrażeniu, że miarka się przebrała. Padły określenia, których żaden człowiek nie chciałby usłyszeć pod swoim adresem. Fani byli jednak niezwykle rozjuszeni i nie zatrzymywali się w kolejnych mocnych wpisach. Co tak bardzo ich zdenerwowało? Od kilku tygodni mówi się, że noty Kamila Stocha są mocno zaniżane. Kibice postanowili więc głośno wyrazić swój sprzeciw wobec tego procederu i zrobiło się naprawdę gorąco!

Zobacz: Ogromna WPADKA Adama Małysza! Wypomnieli mu to bezlitośnie. Musiał działać w pośpiechu, by zachować twarz!

Na Instagramie Kamila Stocha doszło do eskalacji stanu rozgoryczenia, jaki towarzyszy fanom, gdy widzą kolejne noty od sędziów po próbach idola. Najmocniej po jednym z konkursów oberwało się jurorowi z Francji. Kibice nie mieli dla niego żadnej litości i werbalnie atakowali go z każdej strony. A zaczęło się dość niewinnie.

"Panie Kamilu, co więcej trzeba zrobić na noty 20? Potrójne salto w tył?" - zapytał prowokacyjnie jeden z kibiców. Pod jego wpisem można zobaczyć sporo polubień i kontynuacji wątku. "Być z Niemiec" - odpisał pierwszy z fanów.

Dalej sytuacja mocno się zaogniała i gdy Kamil Stoch zobaczył jaka awantura wybuchła na jego Instagramie z pewnością sam był zaskoczony, choć w internecie widział już bardzo wiele. 

Fani szczególnie mocno zaatakowali sędziego z Francji. "Ale czy tylko ja mam wrażenie że generalnie nasi mają pod górkę z ocenami? Chyba jedynie Czech uczciwie sędziuje. Francuz dzisiaj to rzeczywiście pajac" - napisał kolejny z kibiców.

Zobacz: Kobieta zdradziła sekret Piotra Żyły. O tym mogła nie wiedzieć nawet jego rodzina. Niewyobrażalne!

Gdy wydawało się, że sytuacja nieco łagodnieje, to burza rozpętała się na nowo za sprawą kolejnych ostrych komentarzy internautów. "Cała Francja to pajace i debile" - czytamy w następnym mocnym komentarzu.

Niektórzy silili się na bardziej ekspercką ocenę wydarzeń. "Zgadza się, Granerud noga mu odjechała i 18.5. U nas wszyscy z telemarkiem i mają po 18/18.5" - zauważono.

Należy mieć nadzieję, że podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie Kamil Stoch nie pozostawi rywalom złudzeń i nawet w przypadku kolejnych niesprawiedliwych not od sędziów pokaże im plecy na skoczni!

Sprawdź: Najpierw córka Małysza była w klinice na zabiegu, teraz proponuje kobietom DRENAŻ LPG. Nie wytrzymały! Co one wypisują!

Awantura u Kamila Stocha
Autor: Instagram / kamilstochofficial Awantura u Kamila Stocha
Awantura u Kamila Stocha
Autor: Instagram / kamilstochofficial Awantura u Kamila Stocha
Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze