Ogromna WPADKA Adama Małysza! Wypomnieli mu to bezlitośnie. Musiał działać w pośpiechu, by zachować twarz!

2021-02-23 11:18 jwa
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz stara się jak może, by dostarczać kibicom na Instagramie jak najświeższych informacji o skokach narciarskich i reprezentacji Polski w tej dyscyplinie. Jednak czasami zdarzają mu się wpadki, które błyskawicznie wyłapują czujni internauci. Po jednej z nich Adam Małysz musiał w pośpiechu reagować, by nie utwierdzać nikogo w błędzie. Ekspertowi jego pokroju nie wypada bowiem tak się mylić i z pewnością "Orzeł z Wisły" wyciągnie wnioski na przyszłość.

Adam Małysz po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego jest bardzo aktywny na Instagramie. "Orzeł z Wisły" cieszy się niesłabnącą popularnością i bardzo dba o kontakt z kibicami. Jako dyrektor kadry naszych skoczków czuje się w obowiązku informować kibiców o kolejnych dokonaniach reprezentantów Polski. Niestety, czasem nie obywa się bez wpadek. Tak było ostatnio, a wtopa Małysza została błyskawicznie wyłapana przez czujnych internautów. Adam Małysz, jak przystało na osobę inteligentną (podobnie jak jego żona, o której wykształceniu przeczytacie w galerii poniżej), potrafił przyznać się błyskawicznie do błędu. W pośpiechu zaczął także zmieniać treść swojego wpisu, by więcej nie wprowadzać w błąd obserwujących. Tym razem udało mu się ugasić pożar, ale w przyszłości z pewnością zapamięta, by sprawdzić treść przed wysłaniem w świat.

Zobacz: Najpierw córka Małysza była w klinice na zabiegu, teraz proponuje kobietom DRENAŻ LPG. Nie wytrzymały! Co one wypisują!

Cała sprawa dotyczyła nieco szalonego konkursu skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata, który odbył się w rumuńskim Rasnovie. Po zakończeniu zmagań organizatorzy zdyskwalifikowali dwóch faworytów - Norwega Halvora Egnera Graneruda i Niemca Markusa Eisenbichlera. To wprowadziło sporo przetasowań w końcowej klasyfikacji.

O ile o dyskwalifikacji Eisenbichlera dowiedzieliśmy się jeszcze w trakcie drugiej serii, to Granerud wykluczony został już po zakończeniu zawodów, w których zajął pierwsze miejsce. To sprawiło, że Dawid Kubacki przesunął się z piątek lokaty na czwartą.

Jednak Adam Małysz zaliczył wpadkę na Instagramie, nie odnotowując tego faktu. W pierwotnej wersji wpisu, który znajdziecie poniżej, Adam Małysz utrzymywał, że Kubacki zajął piątą pozycję. Dopiero szybka interwencja kibiców sprawiła, że "Orzeł z Wisły" zmienił cały wpis.

Sprawdź: Kobieta zdradziła sekret Piotra Żyły. O tym mogła nie wiedzieć nawet jego rodzina. Niewyobrażalne!

Jedna z kibicek napisała pod postem Małysza na Instagramie: "Dawid jest 4 poprawka". W tym momencie Adam Małysz postanowił przyznać się do błędu. Nie tylko zmienił opis zdjęcia, które opublikował na portalu społecznościowym, lecz także odpisał fance.

"Taaak ! Dziękuję za poprawienie" - napisał legendarny skoczek z Wisły dodając śmiejące się emotikonki, czym obrócił całą sprawę w żart.

Adam Małysz swoją odpowiedzią sprawił wielką radość obserwującej. "Nie wierzę ,dziękuje za odpowiedź" - nie mogła uwierzyć w reakcję swojego idola.

Zobacz: Andrzej Stękała nie miał żadnych hamulców przed kamerą i dostało się Kubackiemu. "Tyś jest chory na głowę". Trener nie wytrzymał!

Wpadka Adama Małysza
Autor: Instagram / adammalyszofficial Wpadka Adama Małysza
Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła
Najnowsze