Ogromna WPADKA Adama Małysza! Wypomnieli mu to bezlitośnie. Musiał działać w pośpiechu, by zachować twarz!

2021-02-23 11:18
Adam Małysz
Autor: SE Adam Małysz

Adam Małysz stara się jak może, by dostarczać kibicom na Instagramie jak najświeższych informacji o skokach narciarskich i reprezentacji Polski w tej dyscyplinie. Jednak czasami zdarzają mu się wpadki, które błyskawicznie wyłapują czujni internauci. Po jednej z nich Adam Małysz musiał w pośpiechu reagować, by nie utwierdzać nikogo w błędzie. Ekspertowi jego pokroju nie wypada bowiem tak się mylić i z pewnością "Orzeł z Wisły" wyciągnie wnioski na przyszłość.

Adam Małysz po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego jest bardzo aktywny na Instagramie. "Orzeł z Wisły" cieszy się niesłabnącą popularnością i bardzo dba o kontakt z kibicami. Jako dyrektor kadry naszych skoczków czuje się w obowiązku informować kibiców o kolejnych dokonaniach reprezentantów Polski. Niestety, czasem nie obywa się bez wpadek. Tak było ostatnio, a wtopa Małysza została błyskawicznie wyłapana przez czujnych internautów. Adam Małysz, jak przystało na osobę inteligentną (podobnie jak jego żona, o której wykształceniu przeczytacie w galerii poniżej), potrafił przyznać się błyskawicznie do błędu. W pośpiechu zaczął także zmieniać treść swojego wpisu, by więcej nie wprowadzać w błąd obserwujących. Tym razem udało mu się ugasić pożar, ale w przyszłości z pewnością zapamięta, by sprawdzić treść przed wysłaniem w świat.

Zobacz: Najpierw córka Małysza była w klinice na zabiegu, teraz proponuje kobietom DRENAŻ LPG. Nie wytrzymały! Co one wypisują!

Cała sprawa dotyczyła nieco szalonego konkursu skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata, który odbył się w rumuńskim Rasnovie. Po zakończeniu zmagań organizatorzy zdyskwalifikowali dwóch faworytów - Norwega Halvora Egnera Graneruda i Niemca Markusa Eisenbichlera. To wprowadziło sporo przetasowań w końcowej klasyfikacji.

O ile o dyskwalifikacji Eisenbichlera dowiedzieliśmy się jeszcze w trakcie drugiej serii, to Granerud wykluczony został już po zakończeniu zawodów, w których zajął pierwsze miejsce. To sprawiło, że Dawid Kubacki przesunął się z piątek lokaty na czwartą.

Jednak Adam Małysz zaliczył wpadkę na Instagramie, nie odnotowując tego faktu. W pierwotnej wersji wpisu, który znajdziecie poniżej, Adam Małysz utrzymywał, że Kubacki zajął piątą pozycję. Dopiero szybka interwencja kibiców sprawiła, że "Orzeł z Wisły" zmienił cały wpis.

Sprawdź: Kobieta zdradziła sekret Piotra Żyły. O tym mogła nie wiedzieć nawet jego rodzina. Niewyobrażalne!

Jedna z kibicek napisała pod postem Małysza na Instagramie: "Dawid jest 4 poprawka". W tym momencie Adam Małysz postanowił przyznać się do błędu. Nie tylko zmienił opis zdjęcia, które opublikował na portalu społecznościowym, lecz także odpisał fance.

"Taaak ! Dziękuję za poprawienie" - napisał legendarny skoczek z Wisły dodając śmiejące się emotikonki, czym obrócił całą sprawę w żart.

Adam Małysz swoją odpowiedzią sprawił wielką radość obserwującej. "Nie wierzę ,dziękuje za odpowiedź" - nie mogła uwierzyć w reakcję swojego idola.

Zobacz: Andrzej Stękała nie miał żadnych hamulców przed kamerą i dostało się Kubackiemu. "Tyś jest chory na głowę". Trener nie wytrzymał!

Wpadka Adama Małysza
Autor: Instagram / adammalyszofficial Wpadka Adama Małysza
Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze