Wybuchła AWANTURA u Adama Małysza. Doszło do OGROMNEGO SKANDALU, wydarzyła się krzywda!

2021-02-08 9:52 jwa
Adam Małysz
Autor: Marek Zieliński Adam Małysz

Adam Małysz po raz kolejny opublikował na Instagramie zdjęcie, pod którym wywołała się ogromna awantura! Tym razem Polacy uważają, że doszło do srogiego skandalu i wielkiej krzywdy przy okazji skoków narciarskich w Klingenthal. Jednak Adam Małysz po raz kolejny musiał przeczytać wiele komentarzy bardzo zdenerwowanych osób, pod fotką którą wrzucił na Instagrama. Coraz częściej żal fanów wylewa się właśnie na profilu "Orła z Wisły".

Adam Małysz na Instagramie ma ogromne zasięgi. Były znakomity skoczek narciarski, który złotymi zgłoskami zapisał się w historii naszego sportu, cieszy się wielką popularnością, mimo że od ładnych kilku lat nie uprawia już zawodowo sportu. Dyrektor naszej kadry jest jednak cały czas blisko ukochanej dyscypliny. Obecnie odpowiada za wszystkie sprawy organizacyjne związane z biało-czerwoną ekipą. Nic dziwnego, że po konkursach otrzymuje setki lub nawet tysiące komentarzy, dotyczących konkursów. Nie inaczej było w przypadku konkursu skoków narciarskich w Klingenthal. W niedzielę żaden z naszych reprezentantów nie stanął na podium, choć w drugiej połowie fantastycznym skokiem popisał się Dawid Kubacki. Po tych wydarzeniach na Instagramie Adama Małysza wybuchła prawdziwa awantura, a wszyscy byli zgodni, że Polakom dzieje się po prostu krzywda. Szczegóły tej bulwersującej dla wielu sprawy znajdziecie w poniższej galerii!

Zobacz: Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła. Chwilę wcześniej odezwała się mama

Adam Małysz musiał więc po raz kolejny czytać dość przykre komentarze po konkursie skoków narciarskich. Nie zabrakło także słów odnośnie występu rywali biało-czerwonych. Doszło do sytuacji, w której wszelkie negatywne wpisy pojawiają się pod zdjęciami Małysza, choć on sam raczej w niczym nie zawinił. Trzeba mieć nadzieję, że w kolejnych tygodniach będzie już znacznie lepiej.

Sprawdź: ROZPACZLIWY apel Adama Małysza. Zaczyna brakować pieniędzy, sytuacja jest DRAMATYCZNA

Najnowsze