Marcin Najman

i

Autor: YouTube/Instagram Marcin Najman

Marcin Najman myśli o powrocie?! Jasna deklaracja, znamy nawet… nazwisko rywala!

2021-05-09 21:18

Marcin Najman płynnie przeszedł z roli uczestnika walk MMA do roli ich organizatora. Na pierwszej gali spod szyldu federacji MMA-VIP, którą założył „El Testosteron”, stoczył on swoją pożegnalną walkę. Już od tamtego czasu Najman wielokrotnie podkreślał, że to koniec jego kariery, ale pozostawił on sobie pewną furtkę. Teraz zaś, oprócz kwestii finansowych, wskazał on nawet rywala, z którym mógłby się zmierzyć! Czy będziemy świadkami kolejnego wielkiego powrotu Najmana?

Marcin Najman wciąż unosi się na fali popularności, która ruszyła w końcówce minionego roku. Na gali FAME MMA 8 „El Testosteron” został zdyskwalifikowany w walce z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim za nieprzepisowe ciosy. Wywołany przez niego skandal zwrócił uwagę wielu osób w Polsce, a 42-latek skrzętnie z tego korzysta i dzięki różnym przedsięwzięciom tylko rozbudowuje swoją rozpoznawalność. Na początku roku były bokser zakończył swoją karierę sportową na zorganizowanej przez siebie gali MMA-VIP, przegrywając z „Taxi Złotówą”. Od tego czasu podkreśla on, że nie zamierza wrócić do klatki, chyba że na stole pojawi się oferta na kwotę… pół miliona złotych! W ostatniej rozmowie z portalem Interia Marcin Najman podtrzymał swoje zdanie, ale wyraził gotowość do ewentualnego powrotu i wskazał nawet rywala! Chodzi o Jacka Murańskiego.

Mateusz Borek typuje walkę DON KASJO - NORMAN PARKE

Marcin Najman wróci? Warunki są jasno określone

„El Testosteron” w rozmowie z portalem Interia przyznał wprost, że nie planuje powrotu, jednak wcale go nie wyklucza. Przypomniał także o tym, że zostawił sobie jasno określoną furtkę do powrotu na ring lub do klatki. – Nie, nie planuję. Zostawiłem sobie furtkę, czyli pół miliona złotych – stwierdził Marcin Najman, który wskazał jednak, że zdaje sobie sprawę, czego oczekują fani.

42-latek z dużym przekonaniem przyznał, z kim mógłby stanąć do walki. – Wiem, że Internet żyje taką walką Marcin Najman – Jacek Murański, natomiast ja nic nie wiem na temat takiej walki – wyjawił „El Testosteron”, zdradzając, że żaden ruch w tym kierunku nie został poczyniony. Stwierdził on jednak, że to jest walka, do której nie musiałby się nawet przygotowywać. – Ja do takiego pojedynku nie musiałbym trenować. Powrót jest możliwy, ale ja nie zakładam że to się wydarzy. Z Murańskim to mógłby walczyć nawet dzisiaj, za 15 minut. Taki powrót  może wydarzyć się nawet przed hotelem – powiedział wprost były bokser.

Marcin Najman wywęszył światowy spisek. To zmowa, którą łatwo obalić?! WIĘCEJ W GALERII PONIŻEJ:

Kim jest Jacek Murański?

Dla niektórych zagadką może być to, na kogo taki cięty jest Marcin Najman. Okazuje się, że popadł on w konflikt z rodziną Murańskich – Jacek Murański to aktor znany m.in. z seriali „Pierwsza Miłość” czy „Lombard. Życie pod zastaw”, który niewiele ma wspólnego ze sportami walki. 52-latek jest także ojcem Mateusza Murańskiego, zawodnika federacji FAME MMA. Młodszy z Murańskich zmierzy się na nadchodzącej gali FAME MMA 10 z Arkadiuszem „Aroy’em” Tańculą. Ich konflikt z Najmanem rozpoczął się w momencie, gdy obaj zaczęli wyzywać „El Testosterona” na konferencjach prasowych przed walką Mateusza Murańskiego. Trudno więc dziwić się byłemu bokserowi, że chętnie wyjaśniłby wszystko w ringu ze starszym z rodziny Murańskich.

Zagadkowa śmierć Mariusza „Ryjka” Adama. Zaginął w dniu przed swoją walką, teraz został znaleziony martwy

Najnowsze