Marcin Najman brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego z FAME MMA

i

Autor: Instagram/ marcin.najman, mateusz_muranski Marcin Najman brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego z FAME MMA

Marcin Najman nie bierze jeńców! "El Testosteron" brutalnie podsumował gwiazdę FAME MMA, chodzi o imprezę po jego gali

2021-04-30 17:46

Kolejna gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kolejne emocjonujące i długo wyczekiwane starcia. Podczas Face 2 Face przed FAME MMA spotkali się bohaterowie jednej z nich, Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Gwiazdorzy FAME MMA chcieli wyjaśnić pewną sprawę, która działa się pod gali MMA-VIP Marcina Najmana. Teraz "El Testosteron" zabrał głos w tej sprawie i brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego, porównując go do degenerata.

Fani FAME MMA, którzy odliczają już dni do dziesiątej, jubileuszowej gali mieli okazję śledzić spotkanie Arkadiusza Tańculi i Marusza Murańskiego podczas Face 2 Face przed walką na gali FAME MMA 10. Między zawodnikami od dawna iskrzy i podczas ich spotkania dało się wyczuć ciężką atmosferę. Gwiazdy FAME MMA 10 chciały wyjaśnić jedną kontrowersyjną sprawę, która działa się na imprezie po gali MMA-VIP organizowanej przez Marcina Najmana. Zawodnicy już wcześniej, podczas pierwszej konferencji przed FAME MMA 10 chcieli skontaktować się z częstochowskim pięściarzem, aby rozwiać wątpliwości. Po Face 2 Face i kolejnym poruszeniu tej sprawy, Marcin Najman postanowił odnieść się do tematu. Przy tej okazji "El Testosteron" nie przebierał w słowach i brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego, który miał nietrzeźwy opuścić imprezę po gali MMA-VIP. 

Marcin Najman brutalnie podsumował Murańskiego

- Piszecie i oczekujecie abym odniósł się do słów Murańskiego. Moi drodzy, damskie się nie liczy! Gówniarz zamiast posypać głowę popiołem, jeszcze pyskuje. To nie pierwsza jak widzę w sieci impreza, gdzie kończył ją jak ostatni degenerat - brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego Marcin Najman. - To nie był mój gość, dla pełnej jasności. Nie ja go zapraszałem. Wprosił się wiec został wyproszony - skwitował "El Testosteron".

Fatalne wieści przed FAME MMA 10! Kontuzja wykluczyła z walki jednego z zawodników

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
v

FAME MMA 10 KARTA WALK 

Podczas jubileuszowej gali FAME MMA 10 kibice będą mogli obejrzeć wiele emocjonujących pojedynków. Oprócz walki wieczoru, w której zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman Parke, w oktagonie pojawią się również Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Marta Linkiewicz, Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański oraz Piotr Pająk i Alan Kwieciński. Najbliższa gala FAME MMA 10 odbędzie się już 15 maja. 

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Tuż po narodzinach synka Popek miał straszny wypadek. Auto było mocno roztrzaskane

Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze