Marcin Najman nie bierze jeńców! "El Testosteron" brutalnie podsumował gwiazdę FAME MMA, chodzi o imprezę po jego gali

2021-04-30 17:46 ŁOLI
Marcin Najman brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego z FAME MMA
Autor: Instagram/ marcin.najman, mateusz_muranski Marcin Najman brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego z FAME MMA

Kolejna gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kolejne emocjonujące i długo wyczekiwane starcia. Podczas Face 2 Face przed FAME MMA spotkali się bohaterowie jednej z nich, Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Gwiazdorzy FAME MMA chcieli wyjaśnić pewną sprawę, która działa się pod gali MMA-VIP Marcina Najmana. Teraz "El Testosteron" zabrał głos w tej sprawie i brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego, porównując go do degenerata.

Fani FAME MMA, którzy odliczają już dni do dziesiątej, jubileuszowej gali mieli okazję śledzić spotkanie Arkadiusza Tańculi i Marusza Murańskiego podczas Face 2 Face przed walką na gali FAME MMA 10. Między zawodnikami od dawna iskrzy i podczas ich spotkania dało się wyczuć ciężką atmosferę. Gwiazdy FAME MMA 10 chciały wyjaśnić jedną kontrowersyjną sprawę, która działa się na imprezie po gali MMA-VIP organizowanej przez Marcina Najmana. Zawodnicy już wcześniej, podczas pierwszej konferencji przed FAME MMA 10 chcieli skontaktować się z częstochowskim pięściarzem, aby rozwiać wątpliwości. Po Face 2 Face i kolejnym poruszeniu tej sprawy, Marcin Najman postanowił odnieść się do tematu. Przy tej okazji "El Testosteron" nie przebierał w słowach i brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego, który miał nietrzeźwy opuścić imprezę po gali MMA-VIP. 

Marcin Najman brutalnie podsumował Murańskiego

- Piszecie i oczekujecie abym odniósł się do słów Murańskiego. Moi drodzy, damskie się nie liczy! Gówniarz zamiast posypać głowę popiołem, jeszcze pyskuje. To nie pierwsza jak widzę w sieci impreza, gdzie kończył ją jak ostatni degenerat - brutalnie podsumował Mateusza Murańskiego Marcin Najman. - To nie był mój gość, dla pełnej jasności. Nie ja go zapraszałem. Wprosił się wiec został wyproszony - skwitował "El Testosteron".

Fatalne wieści przed FAME MMA 10! Kontuzja wykluczyła z walki jednego z zawodników

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
v

FAME MMA 10 KARTA WALK 

Podczas jubileuszowej gali FAME MMA 10 kibice będą mogli obejrzeć wiele emocjonujących pojedynków. Oprócz walki wieczoru, w której zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman Parke, w oktagonie pojawią się również Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk i Marta Linkiewicz, Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański oraz Piotr Pająk i Alan Kwieciński. Najbliższa gala FAME MMA 10 odbędzie się już 15 maja. 

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Tuż po narodzinach synka Popek miał straszny wypadek. Auto było mocno roztrzaskane

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze