Marcin Najman

i

Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman

Ale bogactwo!

Marcin Najman pławi się w luksusie. Można mu tylko zazdrościć, bo to ocieka pieniędzmi!

2023-04-01 16:26

Marcin Najman po raz kolejny zaskoczył na Instagramie. Tym razem "El Testosteron" nie zaatakował nikogo, a i tak wzbudził ogromne emocje. Wszystko przez luksus, w jakim pławi się zawodnik MMA. Sportowiec postanowił zaprezentować swoje zdjęcie w samochodzie, z którego aż wybijają ogromne pieniądze. Mnogość przełączników i efektów specjalnych robi wielkie wrażenie!

Marcin Najman doskonale zdaje sobie sprawę z siły mediów społecznościowych. "El Testosteron" od lat udziela się na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Zawodnik mieszanych sztuk walki regularnie publikuje kolejne wpisy, które rozgrzewają internautów. Zazwyczaj są one związane z uprawianym przez Najmana sportem. Czasami jednak wypowiada się także na tematy polityczne czy społeczne. Marcin Najman jest osobą, która zna się na wielu rzeczach, a przynajmniej próbuje to udowodnić. Trzeci typ postów to te, które pochodzą z prywatnego życia. Takim był właśnie ten z luksusowego auta. Jak można było się spodziewać, po raz kolejny wywołał sporo emocji wśród obserwujących.

Tego w FAME MMA jeszcze nie było! Podwójna walka wieczoru FAME 18?! Tych walk Amadeusza Ferrariego domagała się publiczność

Marcin Najman w aucie opływającym luksusem

Na fotce widać Marcina Najmana za kierownicą bogato wyposażonego samochodu. Wewnątrz jest mnóstwo przełączników i nowoczesnych rozwiązań. Trzeba przyznać, że fotka ma klimat. Nie zabrakło komentarzy - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. "Tak wygląda milion baksów" - napisał z podziwem jeden z fanów zawodnika MMA. "Czy ktoś wie czemu taką ofermę biorą do federacji i dają zarabiać toć to już nawet śmieszne nie jest. Ciało 80-latka mózg 5-latka i zero umiejętności takie rzeczy tylko w Polsce" - krytykował internauta, stojący wyraźnie po drugiej stronie barykady.

Pudzianowski zapowiedział wyjątkowy występ. Zaśpiewa w legendarnym klubie w Warszawie!

Listen on Spreaker.
Najnowsze