Marcin Najman ma zaskakujące wykształcenie. Może uczyć obce dzieci! Kibice będą zbierać szczęki z podłogi!

2021-03-28 8:24 jwa
Marcin Najman
Autor: Instagram / marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman po raz kolejny postanowił zaskoczyć wszystkich kibiców w Polsce. Tym razem na jaw wyszło wykształcenie Marcina Najmana. Podobnie jak tysiące rodaków, również Marcin Najman postanowiła skończyć studia. Wykształcenie wyższe pedagogiczne robi ogromne wrażenie. Jednak Marcin Najman na tym nie zakończył. Choć jego zainteresowania edukacyjne przez społeczeństwo mogą być postrzegane jako typowo żeńskie, to pokazują, że Najman to osoba uczuciowa i wrażliwa na potrzeby innych.

Marcin Najman ma wykształcenie, o którym nie wiedzieli nawet jego najwierniejsi fani. Wielu z nich będzie niezwykle zaskoczonych! Okazuje się, że Marcin Najman skończył studia na kierunku, który dla wielu wydaje się przeznaczony przede wszystkim dla kobiet. To kolejna pasja "El Testosterona", która pokazuje, że Marcin Najman to postać niezwykle uczuciowa i mająca wielkie serce. Były już wojownik MMA, choć nigdy nie można wykluczyć, że jeszcze wznowi swoją karierę w oktagonie, zdaje sobie sprawę z tego, że sport to nie wszystko. Jakiś czas temu postanowił więc kontynuować ścieżkę edukacyjną, która otwiera przed nim wiele furtek. Dzięki takim studiom Marcin Najman może pracować z obcymi dziećmi i pozwalać im odopowiednio wchodzić w dorosły świat. Raczej nikt po doświadczonym sportowcu tego się nie spodziewał! Wszystkie szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Sprawdź: Grzegorz Krychowiak ma niewyobrażalny majątek. Dzięki fortunie może pić kawę z żyrafami! Zarobki zwalają z nóg

To kolejne zaskakujące wiadomości o wykształceniu Marcina Najmana. Już w przeszłości pisaliśmy o jego niezwykłej szkole. Wtedy mogliście się dowiedzieć, że Marcin Najman skończył szkołę muzyczną. Na czym potrafi grać uzdolniony "El Testosteron"? O tym przeczytacie W TYM MIEJSCU!

Zobacz: Gdy Mariusz Pudzianowski pokazał jak mieszka, włosy stanęły nam dęba! Ten dom to prawdziwa HACJENDA!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze