Marcin Najman zmasakrował worek na treningu! "El Testosteron" pokazał swoją brutalną siłę, prawdziwy dynamit w rękach [WIDEO]

2022-06-22 16:25
Marcin Najman
Autor: YouTube Marcin Najman

Marcin Najman nie wytrzymał zbyt długo na sportowej emeryturze i już jest chętny na kolejne walki, chociażby zgłaszając gotowość do jego ewentualnego starcia z Arturem Szpilką. "El Testosteron" nie rzuca jednak słów na wiatr i dalej jest w treningu, szlifując umiejętności. Teraz postanowił pokazać nagranie, na którym prezentuje swoją brutalną siłę w starciu z workiem treningowym.

Bez dwóch zdań Marcin Najman to jeden z ojców polskiego freak fightu i nazwisko, które wzbudza ogromne emocje pomimo tego, że "El Testosteron" robi się coraz starszy. Nadal nie brakuje chętnych na starcie z nim, jak chociażby prezes FEN-u Paweł Jóźwiak, czy Jacek i Mateusz Murańscy. Sam Marcin Najmana z kolei chętnie spróbowałby swoich sił, mierząc się w oktagonie z Arturem Szpilką, co zaproponował tuż po jego walce z Siergiejem Radczenko na gali KSW 71. Teraz częstochowski pięściarz postanowił pokazać fanom, że dalej jest w dobrej dyspozycji fizycznej, pokazując nagranie ze swojego treningu, na którym demoluje worek treningowy.

Marcin Najman bez ogródek o Arturze Szpilce! „El Testosteron” powiedział, co naprawdę o nim myśli, już tego nie ukrywa 

Piekielna siła Marcina Najmana! Zdemolował worek na treningu, jest nagranie WIDEO

Marcin Najman przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że regularnie na jego profilach w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne posty, w których częstochowianin zdradza, co aktualnie dzieje się w jego życiu, a także komentuje obecne wydarzenia, niekoniecznie związane nawet ze światem sportu. Nie brakuje oczywiście zdjęć i filmów z treningów i nie inaczej było tym razem.

Robert Burneika szczerze o alkoholu! Dla wielu to nie do pomyślenia, Hardkorowy Koksu musiał się do tego przyznać

Zobaczcie, jak Marcin Najmana wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Marcin Najman zaprezentował swoją siłę na worku treningowym. "El Testosteron" wciąż ma czym uderzyć

Po tym, jak "El Testosteron" zaproponował, że mógłby się zmierzyć z Arturem Szpilką, Marcin Najman przekonuje, że w formule MMA to on byłby faworytem tego starcia. Teraz częstochowianin postanowił pokazać, że nie są to tylko puste słowa, bowiem w dalszym ciągu jest w niezłej formie, a przede wszystkim niezmiennie może pochwalić się dynamitem w rękach. Zobaczcie sami, jak Marcin Najman zdemolował worek treningowy.

Mamed Khalidov miał do przekazania bardzo ważną wiadomość! Fani KSW będą zachwyceni, to się dzieje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze