Marcin Różalski

i

Autor: YouTube screen Marcin Różalski

Marcin Różalski bez ogródek o przegranej na KSW 71! Gwiazdor federacji ujawnił bolesne kulisy porażki

2022-07-03 14:30

Walka Marcina Różalskiego Errolem Zimmermanem na gali KSW 71 była jedną z najbardziej wyczekiwanych walk w ostatnim czasie. Legendarny zawodnik KSW wrócił dla federacji po ponad pięciu latach i musiał uznać wyższość rywala przegrywając w drugiej rundzie po TKO. Teraz, kilka tygodni po walce, Marcin Różalski ujawnił bolesne kulisy tej porażki.

Kiedy gruchnęła wieść, że Marcin Różalski znów pojawi się w klatce federacji KSW, po ponad pięciu latach przerwy, kibice "Różala" byli w prawdziwej ekstazie. Różalski to bez dwóch zdań jedna z ikon organizacji, a w czasie swojej kariery niejednokrotnie kończył swoje walki w spektakularny sposób, zaskarbiając sobie sympatię kibiców. Tym razem doświadczony, 44-letni "Rózal" zmierzył się z Errolem Zimmermanem w K1 i musiał uznać wyższość Holendera przegrywając w drugiej rundzie po TKO. Kilka tygodni po swoim starciu, gwiazdor KSW miał okazję na chłodno opowiedzieć, co działo się w oktagonie. 

Szczere wyznanie Artura Szpilki o przeszłości! Przyznał to dopiero po latach, chciałby cofnąć czas

Marcin Różalski opowiedział o swojej porażce na KSW 71. Musiał to przyznać, czas go nie oszczędza

"Rózal" nie ukrywał, że różnica wieku na korzyść jego rywala zrobiła różnicę w oktagonie tym bardziej, że gwiazdor federacji KSW swoją ostatnią walkę stoczył w 2020 roku z Joshem Barnettem na gołe pięści. - Gdyby nie Erol, to bym wygrał – zaśmiał się Różalski żartując, co przeszkodziło mu w wygranej w rozmowie z portalem "myMMApl". Dalej jednak "Różal" już na poważnie pochylił się nad swoim występem.

Zasapany Mariusz Pudzianowski musiał robić to na raty! Ten widok wprawił fanów w osłupienie, wideo wywołało konsternację

Zobaczcie, jak Marcin Różalski wyglądał w młodości, zaglądając do galerii zdjęć poniżej

Marcin Rózalski szczerze o swojej porażce na KSW 71. Ujawnił, co działo się w oktagonie podczas walki

Gwiazdor federacji KSW nie ukrywał, że mijające lata go nie oszczędzały i nawet, jeśli wiedział co zrobi jego przeciwnik, to nie był w stanie odpowiednio zareagować. - Erol może i był dla mnie do zrobienia w tej kategorii, ale on wykonał wszystko tak, że nie był dla mnie do zrobienia. Nie ma już tego błysku. Kiedy już szykował się do wskoku kolanem, to podświadomie wiedziałem, że go złapie. Nie… spóźniłem się. Nie było tego błysku. - dodał "Różal" komentując swoją ostatnią walkę, której jak przyznał, nie oglądał i może zrobi to dopiero za kilka lat.

Ujawnili, co Robert Lewandowski powiedział do Xaviego podczas spotkania z trenerem Barcelony! Padła jasna deklaracja

Sonda
Czy powrót Marcina Różalskiego do KSW to dobra decyzja?
Andrzej Kostyra podsumowuje KSW 71. Co dalej z karierą Szpilki i Różala

Sensacyjny transfer Lewandowskiego do Barcelony wydarzy się na dniach?

Posłuchaj podcastu i dowiedz się więcej!

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Najnowsze