Mariusz Pudzianowski. Andrzej Duda

i

Autor: SE, AP PHOTO Mariusz Pudzianowski. Andrzej Duda

zwrócił się do prezydenta

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do Andrzeja Dudy i jeszcze nie wiedział, co go czeka! Wywołał lawinę, wszystko przez jedno zdjęcie

2023-07-14 7:31

Na profilach Mariusza Pudzianowskiego w mediach społecznościowych nie brakuje kolejnych prześmiewczych zdjęć oraz wszelkiego rodzaju memów, którymi gwiazdor KSW dzieli się ze swoimi fanami, pokazując dystans do siebie. Tym razem siłacz opublikował zdjęcie, na którym jego twarz została wklejona na miejsce twarzy Andrzeja Dudy i zwrócił się do prezydenta naszego kraju. Lawina komentarzy ruszyła natychmiast.

Mariusz Pudzianowski świetnie odnajduje się w świecie, gdzie pierwsze skrzypce grają media społecznościowe, dzięki którym można dbać o relacje ze swoimi fanami. Gwiazdor KSW przez lata swojej kariery cieszy się ogromnym szacunkiem i sympatią, co znajduje potwierdzenie również przy okazji kolejnych postów "Pudziana", które są masowo komentowane przez internautów. Nie inaczej było tym razem, kiedy gwiazdor KSW opublikował pewne zdjęcie i zwrócił się do Andrzeja Dudy. 

Jedno zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego wywołało lawinę. Zwrócił się do Andrzeja Dudy i się zaczęło 

Niedawno internet obiegło specjalne wideo promujące NATO i pokazujące, jakie kraje dołączyły do Sojuszu Północnoatlantyckiego w którym roku. Tam w roli Polski przedstawiony był prezydent Andrzej Duda w iście średniowiecznej zbroi. Szybko ktoś postanowił wkleić tam zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego. - Andrzej ktoś wkleił moją twarz do zdjęcia 👍, jak myślicie pasuje? - napisał na Instagramie gwiazdor KSW zwracając się do prezydenta oraz internautów. 

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do Andrzeja Dudy i jeszcze nie wiedział, co go czeka! Wywołał lawinę, wszystko przez jedno zdjęcie

Fani Mariusza Pudzianowskiego natychmiast zaczęli szydzić z tego, jak nieudolnie twarz Mariusza Pudzianowskiego została wklejona na miejsce twarzy prezydenta Andrzeja Dudy. - Wszystko ładnie docięte, twarz idealnie się wpasowała. - napisał wyraźnie z przekąsem i ironią jeden z fanów "Pudziana". - Myślę, że to przesada. To już nie jest ten sam Mariusz Pudzianowski - dopisał kolejny z internautów. Niedługo później post został usunięty, a w jego miejscu pojawił się nowy. Na zdjęciu znajdowała się już oryginalna stopklatka ze spotu promującego NATO i obok zdjęcie Pudzianowskiego w zbroi, pochodzące z materiałów promujących galę KSW Colosseum 2. 

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski powinien już kończyć karierę w KSW?
Listen on Spreaker.
Najnowsze