Marta „Linkimaster” Linkiewicz

i

Autor: Instagram/famemmatv Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Marta Linkiewicz gwiazdą telewizji? Mogły ją oglądać miliony Polaków, podjęła ważną decyzję

2021-11-25 17:07

Marta Linkiewicz mogła zostać gwiazdą telewizji? Popularna influencerka i gwiazda Fame MMA swego czasu postanowiła powiedzieć, że największe stacje telewizyjne w Polsce złożyły jej propozycję współpracy. Celebrytka w związku zapytań o swoją osobę musiała podjąć zdecydowane kroki. Okazuje się bowiem, że mogły ją oglądać miliony Polaków.

Marta Linkiewicz jest postacią, która od dawna wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu i show-biznesu. Okazuje się, że celebrytka, która już nie raz szokowała swoimi odważnymi zachowaniami i treściami, które zamieszcza w mediach społecznościowych, mogła zostać gwiazdą telewizji. Postacią influencerki interesowały się bowiem największe stacje telewizyjne w Polsce, które miały wielką nadzieję na współpracę. Jak sama przyznała zawodniczka federacji freak-fight, miała bardzo konkretny powód, aby nie występować przed większą, ogólnopolską publicznością.

Bartosz Kurek wyjawił całą prawdę o rodzicach. Potrzebował ich, przeżył bardzo ciężkie chwile

Marta Linkiewicz gwiazdą telewizji? Miała konkretne propozycje

Okazuje się, że popularna gwiazda miała wielkie szanse na współpracę z telewizją TVN i MTV, które oferowały jej udział w bardzo popularnych produkcjach, cieszących się wielką popularnością wśród widowni. Jak sama przyznała, jest jednak bardzo daleka od przyjmowania tego rodzaju propozycji.

- Miałam propozycję wzięcia udziału w: "Warsaw Shore", "Ex na plaży", "Big Brother", "Projekt Lady". Nie myślę o tym nawet, te programy to straszna wiocha - stwierdziła swego czasu Linkiewicz.

Wzięli Mariusza Pudzianowskiego z zaskoczenia! Włożyli mu to w ręce i kazali brać się do roboty

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz poradziła sobie z problemami. Walczyła z masą hejtu

Nie da się ukryć, że tak barwna postać jak Marta Linkiewicz musiała się niejednokrotnie mierzyć z wielkim hejtem i nieprzychylnymi komentarzami na swój temat. Jak sama gwiazda przyznaje, poradziła sobie ze zmasowaną krytyką i obecnie śmieje się z zaczepek i z kontrowersji, jakie wywołuje jej postać.

- Usłyszałam swego czasu masę przykrych słów, na które nie byłam przygotowana i z czasem to wszystko zaczęło mnie bawić - powiedziała Marta Linkiewicz.

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze