Marta Linkimaster Linkiewicz

i

Autor: FAME MMA

Co za wyznanie!

Marta Linkiewicz szokuje. Fan zadał jej pytanie, a ta wypaliła jak z karabinu, "Ale chciałabym obudzić się z wielkimi cycami!

2023-05-16 12:38

Marta Linkiewicz postanowiła zaszokować swoich fanów na mediach społecznościowych. Gwiazda FAME MMA, która już niebawem stoczy pojedynek z Ewą Brodnicką i będzie to pojedynek, którym żyć będzie cała Polska. Zanim jednak dojdzie do starcia, celebrytka urządziła na swoich mediach społecznościowych sesję "Q&A", w której trakcie jeden z fanów zapytał ją o to, czy podjęła się operacji powiększenia piersi. Odpowiedź popularnej Linkimaster rozbroiła nas zupełnie.

Marta Linkiewicz nie przestaje zaskakiwać i szokować. Gwiazda polskich freak-fightów tuż przed walką z Ewą Brodnicką na mediach społecznościowych urządziła sesje "Q&A", gdzie jej miłośnicy mogli zadawać jej pytania. Jeden z fanów Marty Linkiewicz postanowił zapytać, czy gwiazda powiększała sobie piersi. Odpowiedź Linkiewicz rozbraja na łopatki.

Marta Linkiewicz została zapytana o swoje piersi. Jej wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

Trzeba przyznać, że w trakcie sesji "Q&A" urządzanych przez celebrytów znaleźć możemy wiele ciekawych i niekiedych osobistych pytań od fanów. Linkiewicz, która cały czas szykuje się na pojedynek z Ewą Brodnicką na FAME MMA dostała pytanie o to, czy operowała swoje piersi. Jak stwierdziła ironicznie Linkimaster, nie przechodziła żadnego zabiegu, a jedynie wyśniła sobie pokaźnych rozmiarów biust.

- Nie nie robiłam operacji piersi. Piersi po prostu z dnia na dzień same magicznie mi urosły. Poszłam spać, pomyślałam, "Ale chciałabym obudzić się z wielkimi cycami!" i obudziłam się z wielkimi cycami! - powiedziała Marta Linkiewicz.

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii umieszczonej poniżej.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Listen on Spreaker.
Najnowsze