Gorąca sesja!

Marta Linkiewicz w uszach króliczka z Playboya. Wiła się po łóżku jak szalona, to trzeba zobaczyć!

2022-11-25 17:26

Marta Linkiewicz postanowiła zaszokować na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka znana z bardzo kontrowersyjnych zachowań na swoich mediach społecznościowych, postanowiła przejść samą siebie i pokazać się w niezwykle gorącej stylizacji na swoim Instagramie. Tym razem, Linkimaster pokazała się w stroju seksownego króliczka z Playboya. Jej gorące zdjęcia wprost trzeba zobaczyć!

Marta Linkiewicz postanowiła zaszokować swoich widzów na mediach społecznościowych. Gwiazda Fame MMA, która słynie ze swoich wyjątkowo odważnych zachowań, postanowiła pokazać w mediach społecznościowych swoje gorące oblicze. Celebrytka wystąpiła bowiem w bardzo seksownym wdzianku króliczka z Playboya. Jej zdjęcie trzeba zobaczyć.

Marta Linkiewicz pokazała gorącą stronę swojej natury Jesteśmy w szoku

O ile szokowanie ze strony Marty Linkiewicz nie jest niczym nieznanym dla fanów freak-fightów, o tyle nie da się ukryć, że jej zachowania mogą wzbudzać wielkie emocje wśród opinii publicznej. O samej Linkiewicz bardzo głośno w polskich mediach było kilka lat temu, gdy przyznała się ona za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że uprawiała grupowy stosunek seksualny z grupą muzyczną. Od tego czasu, kontrowersje wokół postaci Linkimaster rosły, a ona sama stała się gwiazdą Fame MMA, która wprost uwielbia pokazywać swoje wdzięki za pośrednictwem Instagrama. W wykonaniu wojowniczki federacji freak-fight widzieliśmy już bardzo dużo, jednak teraz zaskoczyła nas w sposób, którego nie mogliśmy przewidzieć. Marta Linkiewicz założyła bardzo seksowny kombinezon króliczka "Playboya" i wzięła udział w wyjątkowo gorącej sesji zdjęciowej. Obok takich zdjęć nie da się przejść obojętnie. Czujemy, że celebrytka zaskoczy nas jeszcze wielokrotnie. Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii umieszczonej powyżej tekstu.

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Najnowsze